• (bkz: aa bu benim lan)
    ama istemeyerek oldu. yoksa cinsel ilişki teklifi reddedilir mi amk. ben hafif salak olduğum için anlayamamışım, kızın teklif ettiğini.

yıl, bilmem kaç. üniversiteyi yeni kazanmış bir çömezim. arkadaşın doğum günü sebebiyle bir bara gitmişiz, canlı müzik falan ortam hoş. bu üniversitenin ilk başlarında, kendini ispat etme derdi var ya ondan dolayı öküz gibi içiyor herkes; aga bana bir şey olmazzzz, hesabı. yarrak olmaz amına koyim! herkes zum...
    canlı müziğin klişesi olan, oynak ritimler çalınıyor, biz de apaçi dansı ediyoruz. yan masamızda da takılan 3 hatun var, böyle en güzellerinden. birisiyle feci bakışıyoruz ama bende özgüven 0 olduğu için, gazlanmadan adım atamıyorum. bu hatunun bana baktığını fark eden arkadaşlar,
    - olm ne duruyon lan mal mal, gitsene yanına. bakıyor sana bariz.
    - vallaha mı ?
    - bakıyor olm işte kız sana. git, siktir ederse dönersin. ne kaybetcen?
    - haklısın kanka...

ben saçma sapa figürlerle oynarken, yan tarafa doğru götüm götüm ilerleyip kıza yanaştım. merhabalaşmalar falan, kız benden atak olduğu için tanıştık. bizimkilere satış koyup onların masaya çöktüm. telefonlarımızı aldıktan sonra, kız başka bi yere uğraması gerektiğini söyleyip mekandan ayrıldı. ben de tilki misali bizimkilerin yanına geri döndüm.
    o sıralar kyk'da kaldığım için, böyle gecelerde arkadaşların evinde takılıyorum. gece onların evinde kritik yaparken mesaj geldi bana,

- merhaba :) uyudun mu ?
    - hayır, seni düşünüyorum ;) - bizimkilerin direktifiyle yazdım tabi bunu da-
    - ben kemal abi'de(sokak köftecisi) köfte ekmek yiyorum gelsene. (küçük bir şehirde okuduğumuz için, yanına yürüyerek gitmek 15 dk falan)

normalde 3 kişi olmaları gerekirken, kız tek başına beni bekliyordu. eve gidelim mi, dedi. gittik. yolda, bizim çocuklara mesaj attım, "kız geliyor, ortalıktan toz olun" diye. sağolsunlar kırmadılar. eve gittiğimizde, in cin top oynuyordu. bi kaç bira içip muhabbet ettik,

kız: yatalım mı artık? ( meğer kritik cümle buymuş. ben de sanıyorum ki cinsel ilişki teklifi şöyle olur: "hadi mimilo, çılgınlar gibi sevişelim" )
    ben: olur.
    kız: nerde yatıcaz?
    ben: valla sen, benim yatakta yatarsın, ben de burda. uygun mu ? (işte bu da, cinsel ilişki teklifini reddeden erkek)
    kız: ee ımm. peki...

ben, ilk geceden ayıptır, kıza hallenmeyeyim, aklı fikri sekste sanmasın diye kendimi ağırdan satıp, "efendi erkek" profili çizmeyi amaçlamıştım ama sonradan gördük ki: hatunların efendi adam yerine piç tercihi diye bir şey varmış... sabah uyandığımda hatun çoktan giyinip gitmişti.

peşi sıra gelen günlerde kızı defalarca aradım, mesaj attım; takdir edersiniz ki, hiç cevap gelmedi.
  • teklifte bulunan karıyı çekici bulmamıştır.

her erkeği amsalak zanneden, seks umuduyla her istediğimi yaptırırım diye düşünen yaşam formlarına kapak olsun.

(bkz: based on a true story)

(bkz: ben)
  • bunu garip bulmak anlamsız, her erkeği yüzük arayan gollum gibi delik arıyor zannetmeyin
  • bütün erkekleri herhalde yüzük arayan gollum gibi delik arıyor zannediyorlar. kaldı ki deliklerin hepsi de güç yüzüğü deliği değil yani.
  • burda okuduğum entryler kadarıyla bana hayatımı sorgulatmış erkektir.. ulan herkesin mi yaşamı american pie amına koyayım.. yok threesome reddetmeler, yok 3-5 tane hatundan teklif almalar.. çıkma teklifi mi lan bu.. hayatımı sikeyim afedersin.. çay içiyorum ben de işte, öyle..

(bkz: entry ve nick uyumu)
  • daha teklifi duyarken boşalmıştır. gerek yoktur artık.
  • benim. 4 yıl sevgili olarak kaldığım sevgilim ile ayrıldıktan 3 sene sonra kendisi evli ve çocuklu birisi olarak görüşmek istediğini söylemişti.

bir haftasonu şile taraflarına gidelim 1 gece kalalım demişti. evli ve çoçuklu birisi olduğu için bu yaptığının çok yanlış bir şey olduğunu söyledim ve kesinlikle reddettim.

benim ne yaşadığımı sen bilemezsin, beni yargılayamazsın demişti. konu orada kapanmıştı.

iyi ki buluşmamışım diyorum.
  • reddettiği karşı cins tarafından "ibne"sıfatı ile etiketlenmesi kuveetle muhtemel olan erkektir.
    amında yakut var ya ırzını sikeyim... sana "hayır" denemez.
  • -hayatım çakmaz mıydın bi kere?
    +sağol canım ya, daha şimdi bi arkadaşa çaktım ordan geliyorum.
  • yatakta başarısız değildir, canı istemiyordur. gayet basit.
    kendi başarısızlığınızı tüm cinsinize yıkmayın.
hesabın var mı? giriş yap