şükela:  tümü | bugün
  • şahsen ben böyle bir şey istiyorum. hiç cinsellik düşünmeden işime konsantre olmak istiyorum. yanlış zamanda yanlış yerde yanlış şeyler aklıma geliyor.

edit: bir hastalıktan ötürü zaten antidepresan kullanıyorum.. ilk 1 ay cinsel istek yok olmuş gibiydi ama daha sonra bu yan etki geçti ve eski haline döndüm.
  • asgari ucretle hemen ıstanbul'da diger taraftan ise basla 7-19 (yani sabah 4 kalkip aksam saat 22 dolaylarinda evde olacaksin)
  • (bkz: antidepresan)
  • erkeksen erojen bölgene kafa attır. yakın bir arkadaşına rica et, atsın. atsın derken, vursun anlamında. vursun derken, dövsün gibi, mermi yok barut yok. atlar asildir. erkeksen dedim diye de gaza gelme o anlamda demedim. bi de git yat uyu geç oldu.
  • (bkz: tarihin sonu)
  • her sabah güne a haber ile başlayarak gerçekleştirilebilen eylem. sadece cinsel istek değil, hayat dair tüm istekler yok edilebilir.
  • libidonun hem cinsel istek hem de yaşam enerjisi anlamına gelmesi nedensiz değil. genlerine üreme kodlanmış mahlukatın cinsel isteği olmadığında yaşamasına da müsaade edilmiyor maalesef.

yine de şap deneyin. olmazsa biraz varoluş okuyun, iğrenmeye başlarsınız.
  • karşı cinse uzaktan değil de yakından bakıldığı vakit kısmen gerçekleşebilecek durum. üstüne biraz sohbet de eklenince o cinsel arzudan eser kalmaz artık. karşındaki kişi aniden bir cinsel obje olmaktan çıkar.
  • her gün ejakülasyon. hem kız hem erkek için. eğer ki her gün ejaküle olacak kadar yüksek libidolu değilseniz (ki herkes böyle olamıyor, nadir, 9-10 kişide 1), bir haftanın 6. maksimum 7. gününde cinsellik isteyemez hâle geleceksiniz. hâlâ istiyor musunuz? devam. 10. günde, 14. günde bir şekilde cinsellik bitecektir. ama sonra aynı istek/haz geri gelecek ve yine toplu biçimde yaparak tüketeceksiniz. vücut doğası gereği cinselliği ve seksi ister. yapabileceğiniz, her gün veya iki günde bir ejaküle olmak yerine, toptan tek seferde elden çıkarıp geri kalan geniş zamanda istek duymamak.

yalnız "yanlış zaman ve yanlış yerde" cinsellik aklınıza geliyorsa, cinsel hayatınız düzgün değildir. onu düzene sokarsanız zaten olur olmadık yerlerde aklınıza cinsellik geliyor olmaz.