şükela:  tümü | bugün
 • tam hali: "cinsel istismar önergesiyle ilgili konu kapanmıştır" olan bekir bozdağ açıklaması.

  --- spoiler ---

  cinsel istismar önergesiyle ilgili konuşan adalet bakanı bekir bozdağ, "eğer ileride siyasi partiler bu konuda geniş bir konsensüs sağlarlarsa yeniden gündeme gelebilir ama onun dışında bu konu artık kapanmıştır." dedi.

  http://www.cnnturk.com/…i-aciklama-konu-kapanmistir

  --- spoiler ---

  (bkz: 22 kasım 2016 erdoğan'ın istismar yasası muhtırası) 'sonrası gelen bir "r" olarak tarihe geçmiştir. ha çok iyi olmuştur, çok da güzel olmuştur tamam da velev ki reis'in ters bir zamanına denk gelmiş olsaydı, bu meseleyi inat haline getirseydi.. bekir bozdağ bu önergede ısrarcı olmaya devam mı edecekti? şimdi a haber - atv haber "anadolu'dan mağduriyet manzaraları" temalı akşam haberleri kuşağını sunmaya son mu verecek? merak edilen husus bu.
 • kendileri çalıp kendileri oynamıştır.
  cumhurbaşkanı geldi konuya el attı olay kapandı. ( kahraman oldu)
  bekir bozdağ beyefendi'de biz halkımızı dinliyoruz onların istemediği hiçbirşeyi yapmayacağız hede hüde zubü bübü...

  (bkz: yav he he)
  (bkz: taam taam inandık)

  isterseniz insanlar bunu tartışırken götümüze giren şeyleri listeleyelim...
 • yine bir gündem değişmesi gerektiğinde tekrar ele alınacaktır mealinde bir bakan açıklamasıdır.
 • toplum o sorunu çözüyor zaten. bizimkiler bingöl'de kızları bir beş yaş kadar büyük, erkekleri de bir o kadar küçük kaydettirmiş nüfusa. kızlar erken evlenebilsin, erkekler askere geç gitsin diye. annem babamdan yedi yaş küçük, bu çarpık kaydettirme yüzünden, bir yaş büyük gözüküyor. babam askere gittiğinde ben ilkokul ikideydim, o biraz da asker kaçağı kaldı. annemi, kendi annesini, iki kız kardeşini bırakıp askere gidememiş. şimdi de var hala adana'da 14-15 yaşında imam nikahıyla evlenen. düğün bile yapıyorlar, sadece resmi nikah ve kadının hakları yok, ne olacak! resmi nikah olmadan dini nikah yasaklandıydı sanki de, imam olması bile gerekmiyor ki, nikah duası bilen biri ve iki şahit yeterli.