şükela:  tümü | bugün
  • uzun metin okumayi sevmeyenler icin ozet:

adamin diyor ki: 'yavu mahkemelerin isi basindan askin(neden acaba), mahalleden sectigimiz arabulucuya(esnaftan bize en yakin olana, yani eskinin kadiefendisine) gidiver, bir zahmet aranizi bulsun. senin rizan vardir, evlen su cocukla. hapishaneler daha uzun yillar boyu fetocu dolu olacak, kusura bakma yer kalmadi yani. '
  • bi bitin artık mınıskym ya, yok haberlerde duymayacakmışızda, işte siyah sayılar varmış da. tecavüz'ün hiç bir açıklaması yok kardeşim. çıkartın bi yasa "tecavüz edenler hadım edilecektir" diye ayakta alkışlayalım. lafı çevirmenize gerek yok. dininize 1 size 2. net kere net. sapık cahiller.
  • tehditler, argolar, küfrler ne kadar da çok yakışıyor ağzına. özüne dön şöyle. lafı dolandırma. evet nerede kalmıştık. istismar ile tecavüzün farkından bahsediyorduk. engin tecrübelerini anlatda öğrenelim.
  • hapishane populasyonunu azaltmak için çıkabilecek onca yasa arasından neden bu yasa ?

neden suç oranını azaltıp hapsaneleri boşaltmıyorlar? neden yeni hapsaneler acmıyorlar? neden yeni savcı atamıyorlar?

pedofiliye kılıf dikmişler resmen
    geçiniz efendim geçiniz..
  • a- dendigi gibi hapishane bosaltmak.

b- onerinin ne kadar akilalmaz oldugunun akp tayfasi da bal gibi farkinda. en iyi yaptiklari seyi yapiyorlar: gundem degisikligi.
  • okumadım, si.tiri bastım. evet benim de çözümüm bu.

asıl amaç: tecavüz edebilmek. başka bir amaç aramaya gerek yok.

(bkz: başlıklarını engelle)

ekleme: o öyleymiş de bu böyle düşünmüş olabilir miş de, bu yasa da şöyle çıkarılmış olabilir miş de, bakan şöyle twit atmış da, mış mış mışşşş mışşşılll mışılll mışııllll uyuyun...

kız çocuğu 12-13 yaşında kendi isteğiyle evlenecek?! o işi geçeceksin. yasal reşit olma yaşı 18. bu yaşa kadar seve seve bekleyeceksin. 16 yaşında ailenin izni ile olması da saçmalık o ayrı mesele.
    sokakta ip atlama oyun oynama yaşındaki kız çocuğuna gözünü diken koca olacak o pedofili de, çocukları mağdur olmasın diye hapisten çıkartılıp aralarına katılacak. böylece mağduriyet ortadan kalkacak. nerden baksan elinde kalıyor. bir de buna "asıl amaç" gibi saçma bir sözle farklı algı yaratma çabalarınız yok mu...yerin dibine batsın...

bunu bir şekilde savunan, ya da başka anlamlar yükleyerek sempatik göstermeye çalışan kim varsa başına gelmesi dileğiyle...
  • hakim yok diye cinayeti de aile icinde cozeriz artik, hakimler de tutuklu gazetecilerin cok onemli davalarina bakar. resmen kabile yasantisina geri donduk amina koydugumun yerinde ya, daha geriye gidilemez derken her gecen gun 100 sene daha atiyoruz, tunc cagina kadar geldik aq.
  • okudum, bir faşonun - #63944353 - daha pedofili destekçisi olduğunu gördüm, eksilerini verip gidiyorum.

edit: yok kardeş allah için sana pedo demedim, bari pedo olsan da yasalardan yararlansan. sen daha da kötü durumdasın "pedofili destekçisi olarak", kendin de faydalanamıyorsun durumdan anca şakşak.

edit2: tabi buna tecavüz deriz. ulan 13 yaşındaki birisinin, cinsel istismarcıya nasıl bir iradesi olacak? aileler arası sulh bulunsun demek 13 yaşındaki insanın iradesini yok ederek; zorla, mahalle baskısı yordamıyla tecavüzcüyle evlendirilmesi demektir. bunu bu kadar allayıp pullamak da iyi niyetli bir davranış değildir, pedofili destekçiliğidir.
  • 3 amacı vardır.

1- pedofiliye yasallık
    2- çüklere özgürlük
    3- kadınları köleleştirme