şükela:  tümü | bugün
 • istekli etin isteksiz ete kavu$ması.
 • istek dışı cinsel ilişkiye zorlanma durumu. sonuçta karşı cins de 2 olmazdan sonra tamam derse önemli olmayabilen durum.
 • soz ve/veya eylem ile, ki$inin cinselligine yonelik taciz.

  i$yerlerindeki taciz konusunda michael douglas ve demi moore'un oynadiklari disclosure guzel bir ornektir ornegin. hiyerar$ik anlamda bir ustunuz tarafindan taciz edilmeniz halinde yapabileceklerinizi, daha dogrusu yapamayacaklarinizi cok guzel serer gorebilen gozlerin onune..
 • bir erkek olarak hergun maruz kaldigim, sokakta bile takim elbisemle rahat rahat yurutmeyen, kadinlarin ne kadar igrenc olabildiklerini gosteren olgu. igreniyorum canim. (bkz: ne dedim ben)
 • eğer fiziksel bir taciz varsa tacize uğrayanı anlamsız bir şekilde suçlu hissettiren olay. bu genelde çevredekilerin dişi köpek kuyruk sallamasa yaklaşımından kaynaklanır. tecavüzle arasında çok ince bir fark vardır; tacize uğrayana olanlar zorla olmuyor gibi görünür ama aslında zorla olur. sadece korkuyordur ya da konumu gereği bir şey yapamaz veya herşey o kadar çabuk gelişir ki paralize olur. en acısı sübyancı yaklaşım ve aile içi taciz.
 • çoğu insanın haklı olduğu halde kendini haksız duruma düşürüp, utanması gereken karşıdakiyken kendi utanıp açıklayamadığı afişe edemediği olay*. ama korkaklıkla suçlamamalıdır bu insanları, farklı bir ruh halidir. tacize uğrayan kadınlar kendini suçluma eğilimlidirler.
 • taciz ve aciz akraba evliliginden dogmush 2 kardeshtir.
  hal boyle olunca dengesiz bazı davranıshlar gostermeleri dogaldır,yerindedir.
  dengesiz olarak tabir ettigimiz bu davranıshları cinsel organlarını tutarak yaparlar ve karsılarındaki kishinin organını tutmak isterler.
  aslında onlara gore dogal olan bu davranısh bicimi etraf tarafından pek dogal karsılanmamakta ve toplum tarafından dıshlanmalarına sebep olmaktadır.
  ee tabi bu bastırılmıshlık icinde onlara dayatılan bazı ahlak kuralları dengelerini bozarak dengesiz hareketlerin dozajını arttırmalarına sebep olmaktadır.
  ve ortaya cinsel acizlikten dogan kronik taciz ve bir ust modeli olan;abartılı tecavuz olayları cıkar.
  sayın velilerimizi bu konuda duyarlı olmaya cagırıyoruz.
  -hede okulu aile birligi mustesarlıgı baskan vekilligi kalemi...vb-
 • özellikle istanbul trafiğinde çokça rastlanan durum...kadın soförlerin, hele bir de mini etekli iseler, dolmuş ve taksi şöförlerimiz tarafından taciz edilir ve maalesef bu şehirde arabanın bariyerlere çarpmasına kadar giden olaylar mevcuttur...
 • 13.01.2002 tarihli milliyet gazetesinden bir 3. sayfa haberi bu konuya ilginç bir boyut kazandırdı.

  ingiltere'nin manchester kentinde, henüz 9 yaşındaki bir kız çocuğu, cinsel tacizden tutuklandı.
  polis şefi john maston, ilkokul öğrencisi kız çocuğunun, geçtiğimiz sonbaharda
  evlerinin yatak odasında 3 yaşındaki bir erkek ile 4 ve 5 yaşlarında iki kız çocuğunu
  cinsel ilişkiye zorladığını, ardından da kendisinin devreye girip çocukları
  cinsel açıdan taciz ettiğini açıkladı. olay çocuklardan birinin ebeveyninin
  şikayeti üzerine ortaya çıktı. polis şefi maston, küçük tacizci kızın halen
  psikolojik tedavi gördüğünü ve suçlu bulunması halinde 4 yıl devlet ıslahevinde
  kalacağını bildirdi.

  sadece yuh diyorum...olay abardı artık...
hesabın var mı? giriş yap