şükela:  tümü | bugün
 • bugün bu entryi bir kadın olarak yaşadığım iğrenç cinsel tacize yüce devletimizin (!) verdiği aciz cevap üzerine yazma kararı aldım.

  1 temmuz cumartesi gecesi saat 1 sularında facebook hesabıma profil ismi "kaan t." olan kişiden mesaj isteği geldi. o gün içinde bir gruba veteriner tavsiyesi ile ilgili bir post atmıştım. dolayısı ile gelen mesaj isteğinin bu konu ile ilgili olduğunu düşünüp hiç düşünmeden açtım.

  mesajda profil linkini aşağıda bulacağınız kaan t. isimli sapık şahsiyet bana penisinin fotoğrafını yollamıştı. kaynak isteyenler için screenshot aşağıda.

  ilgili şahısla hiçbir alakam yok ne kendisini tanırım ne de ortak bir bağlantım var.

  hiç tanımadığım bir insan tarafından sadece kadın olmam ve bu şahsın bu hareketin yanına kalacağının bilmesinin verdiği cesaretle taciz edildim.

  normalde adalet olan bir ülkede bu şahsın ceza almasını beklersin ancak türkiye'de bimer'e kanıtlarla yaptığım şikayete bimerden dalga geçer gibi bir cevap geldi. özetle bize ne kardeşim git çok istiyorsan facebooka şikayet et dedi bimer. bimerin cevabının ekran görüntüsü de aşağıda mevcut.

  ben bu işin kaan t denilen sapık şahsiyetin yanına kalmasını istemiyorum. bir şekilde savcılık kanalı ile de şikayetçi olacağım. sağduyulu hukukçu arkadaşlardan ricam bana bir yol yordam göstermeleri. önce nereye başvurmalıyım nasıl bir dilekçe yazmalıyım?

  yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum. umarım benim başıma gelen başka hiçbir kadının başına gelmez.

  sapik tacizcinin facebook hesap linki: sapik
  sapik herifin fotografi: sapik2
  gonderilen mesaj: sapik3
  bimerin cevabi: sapik4
  facebook hesabi kapanirsa screenshot:sapik5

  edit: hukukcu arkadaslarin onerisi uzerine sahsin resminin sansurlenmis halini ekliyorum. merak eden facebook profilinden girip bakabilir. mesaj atip destek olan, yol gosteren yazarlara cok tesekkur ederim.
  edit2: sansur seviyesi biraz daha arttirildi.
 • yakışıklı ve o resmi bi bmw'den yollasa acaba tepkiniz ne olurdu.
 • sözlükteki hukukçuları göreve davet ettiğimiz iğrenç vaka.

  kritik dönemde olan insanların psikososyal dengesini bozabilecek iğrenç taciz.

  yapanın cezasız kalmaması ümidiyle...
 • sanal tacizi sadece sanal linç ile cezalandırabildiğimizi gösterecek bir taciz vakası. zira yazar en doğru olanı yapmış önce bimere yazmış. anlaşılıyor ki iş buraya kaldı yine.

  artık google'da ismini arattığında ilk ikide yaptığı pezevenkliği hatırlayacak bu oç.

  edit: (bkz: #69219919)
 • profiline bakmak da mide bulandırdı.
 • hukuksal boyutunu bilemem anladığım bir alan değil ama bu şahsın bütün arkadaş listesine ekran görüntüleri atılarak rezil edilebilir. anası, danası herkes vardır orada.

  biliyorum doğru olan bu değil, ama derler ya hani öyleyse böyle diye. neyse siz anladınız
 • profil fotoğrafı yetti zaten. diğer linklere bakmaya gerek kalmadı ki. bir prag'da sokaktaki insanlara bakıyorum bir de bu şahsın sıfatına, hakikaten biz neyin cezasını çekiyoruz da bunlara maruz kalıyoruz? çok acayip.

  (bkz: cinsel açlığın afrikası olarak türkiye)
 • cinsel tacizin devlet ve hukuk tarafından suç olarak görülmediği ülkede yaşanması şaşırtmamıştır. ülke eskiden de çok matah değildi ama şimdiki lağım çukuru halinden katbekat daha iyiydi.
 • ulan normal bir insan evladı mrb diyip nasıl yarrak resmi atar ki.
  belli ki ruh hastası bir kişiliğe sahip bir yaratık bu.
  klasik bir savunmayla yırtacak bir amip
  (bkz: facebook hesabım hacklenmiş)
 • en etkili yöntem bu ekran görüntüsünü onun bütün arkadaşlarına,üye olduğu gruplara tek tek gondermektir,ayrıca görüntüyü turkiye noterler birliğinin online tesbitine aktarın.yarın savcılığa gidip suç duyurusunda bulunun ,işyerini öğrenebilirseniz amirlerine de durumu bildirin bunu.