şükela:  tümü | bugün
 • tam başlık haftaya star tv'de yayınlanmaya başlayacak olan avlu dizisinden lezbiyen olduğu için kovulan nil makaracı olacaktı.

  kaynak

  ne kadar aşağılayıcı, üçüncü dünya ülkesine yakışır davranışlar bunlar. artık şaşırmıyorum

  edit: cinsel yönelim olacaktı. alınanlardan özür diliyorum
 • dava açılması gereken rezalet, cinsel yönelim türkiyede bile* işten çıkarılma sebebi olarak gösterilemez, insan haklarına ve anayasaya aykırıdır. şahitler eşliğinde dava açılmalıdır.
  kişisel fikrime gelecek olursam, fragmanını ilginç bulduğum bir diziydi* artık mümkün değil 1 dakika dahi izlemem. lgbti bireylere saygı duyulmayan medyayla işim olmaz.
 • nil makaracı'nın açıklamasına göre kendisini işten çıkaran da bi kadın. bu ülkede kadının kadına yaptığı eziyetin sonu yok.

  bugün taşak oğlanı haline gelen feminist ideolojinin bu hale gelmesinin sebebi de budur. üst sınıfa geçen, daha üst sınıfa ait olduğunu hisseden kadının diğer kadınları şevkle ezmesi.
 • metni defalarca okudum lakin o hanımefendinin neden setten kovulduğunu anlayamadım. sanırım yönetmenle veyahut bahsettiği yönetmen yardımcısı kadınla arasında eşcinsellik dışında anlaşmazlıklar vardı.

  edit: imla.
 • bir hatası yok, ortada suç yok, işini kötü yaptığına dair bir şey yok. neymiş sebep? cinsel tercihi. sanane be adam? senin tercihine birileri karışıyor mu? yazık olmuş.
 • bu doğru ise (çünkü kanıtlanmadı hali hazırda) umarım ciddi bir linç kampanyası başlar da ibret olur diğerlerine.

  not: ben de biliyorum. linç kesin çözüm değil. kafalar değişmeli ama o yol çok uzun ve yola girmeye bile toplumun uzun yılları var.
 • bülent ersoy ekranda rüzgar erkoçlar ekranda bişey yok

  sosyal medyanın şu anda en çok merak edilen fenomenleri kerimcan durmaz samet liçina selin cigerci her ne kadar vasıfsız insanlar da olsalar büyük hayran kitleleri oluştu bu insanların,kesinlikle insanlardaki homofibinin kırılmasına neden oldular son dönemde,bu arkadasa da bir yol acilabilirdi bence tam zamanı ki baştan lezbiyen olduğu bilinerek kadroya alınıp sonra yine lezbiyen olduğu için çıkarılıyor,ayıp gerçekten

  benim en çok merak ettiğim şeylerden birisi de dizinin başrol oyuncusu demet evgarın bu konudaki tavrı kendisini özgürlükçü düşünceleriyle tanıyoruz ve lgbt arkadaşları olduğunu biliyoruz bi tavır gösterse de bu konuyla ilgili samimiyetini görsek
 • arkadaşlar çoğunuzun iyi niyeti çok tatlı ama yine de düzeltmek gerek-
  cinsel tercih diye bir şey yok :/ cinsel yönelim o. insanlar bir gecede hemcinsinden hoşlanmaya “karar vermez”. bu işi tercih meselesi haline getirmek tercihinden vazgeçebileceği algısını da yaratır çünkü. eşcinsel “olmazsın”, eşcinselsindir, o senin yönelimindir.
  tanım: hak ihlali hadise. kimse umursamazsa umuyorum sen, ben, biz umursayacağız. alışacaklar.