şükela:  tümü | bugün
  • abi ben anlamıyorum bu kafayı. şuraya iki tane estetik ve iç açan çıplak yabancı kadın model fotosu koyduk. ne sapıklığımız kaldı ne manyaklığımız?

koydum çünkü ne anlatmak istediğimi vurgulamak istedim. bu fotoğraflara bakmak hoşuma gidiyor. çünkü estetik açıdan beğeniyorum. tr'de yok böyleleri. açık konuşalım. evrimsel açıdan daha gerideyiz.

ayrıca çok övdüğünüz avrupa'da millet 14 yaşında sekse başlıyor. o yüzden tecavüz, taciz vs çok az. adam yaşıyor cinselliği çünkü. rahiplik veya rahibelik taslayıp sonra da hepten sapıtmıyor.
  • cinselliği değil de, cinselliği hayatının baş köşesine koyanları sapık olarak görüyorum ben.
  • cinselliğin hayatın baş köşesinde olmasında sorun yoktur. bir erkek doğası gereği günde onlarca kez sexi düşünür. asexual olmak bir rahatsizlıkken tecavüzcü olmak sapıklıktır. hepinize iyi sevişmeler.
  • şu topraklarda cinsel devrim olsa da herkes bir rahatlasa. çok sıkıntıdayız çok...
  • cinselliği yaşayamayanlar sapık bence yaşayanlar için ise yemek yemek, su içmek kadar doğal bir rutin abartılıcak bir yanı yok aynı zamanda yaşayamayanlar yaşayanları çekemediğinden sapıklık olarak adlandırıyorlar bu olayı .
  • aynı zamanda topraktan geldiğine inanan insandır.
  • cinselliği hayatın baş köşesine koymayacakmışız. nereye koyacaz? dünya bunun üstüne dönüyor.

cinsellik olmasa para kazanmayı kim ister mesela?

avrupa ve amerika medeni diyorsunuz. 14 yaşında seks yapmaya başlamaları ilk sebep desem şaşarsınız. öyle çünkü.

cinsellik tabu olmaktan çıkmadığı ve insanlar özgürce seks yapmadığı sürece bu topraklara refah gelmeyecek. bunu böyle kabul edin. bu işin çözümü de evlilik değil ayrıca.
  • orospu çocukluğudur.
  • (bkz: sex sells)
  • cinsellik sapkınlık değildir ama cinsellikleri öz kimlikleri haline gelmiş, kendilerini cinsel yönelimleriyle tanımlayan güruhlar sapkındır. anladınız siz.