• şu topraklarda cinsel devrim olsa da herkes bir rahatlasa. çok sıkıntıdayız çok...
  • cinselliğin hayatın baş köşesinde olmasında sorun yoktur. bir erkek doğası gereği günde onlarca kez sexi düşünür. asexual olmak bir rahatsizlıkken tecavüzcü olmak sapıklıktır. hepinize iyi sevişmeler.
  • kız çocuğuna sapıklık diye öğretilir, ona cinsellik tamemen yasaklanır. ancak çelişkili bir biçimde erkek çocuğuna böyle yasak koyulmaz.

sonuç tecavüz kültürü.
  • cinselliği hayatın baş köşesine koymayacakmışız. nereye koyacaz? dünya bunun üstüne dönüyor.

cinsellik olmasa para kazanmayı kim ister mesela?

avrupa ve amerika medeni diyorsunuz. 14 yaşında seks yapmaya başlamaları ilk sebep desem şaşarsınız. öyle çünkü.

cinsellik tabu olmaktan çıkmadığı ve insanlar özgürce seks yapmadığı sürece bu topraklara refah gelmeyecek. bunu böyle kabul edin. bu işin çözümü de evlilik değil ayrıca.
  • abi ben anlamıyorum bu kafayı. şuraya iki tane estetik ve iç açan çıplak yabancı kadın model fotosu koyduk. ne sapıklığımız kaldı ne manyaklığımız?

koydum çünkü ne anlatmak istediğimi vurgulamak istedim. bu fotoğraflara bakmak hoşuma gidiyor. çünkü estetik açıdan beğeniyorum. tr'de yok böyleleri. açık konuşalım. evrimsel açıdan daha gerideyiz.

ayrıca çok övdüğünüz avrupa'da millet 14 yaşında sekse başlıyor. o yüzden tecavüz, taciz vs çok az. adam yaşıyor cinselliği çünkü. rahiplik veya rahibelik taslayıp sonra da hepten sapıtmıyor.
  • insanlar özgürce seks yapmak için başkalarının özgürlüğüne müdahale ettiği zaman bu cinsellikten çıkıp sapıklığa, tecavüze girer. bunda da yetiştirilme ve eğitim oldukça önemlidir. şu an sadece bunları ayıramıyorsun gibi gözüküyor. kötü niyetli değilsin belli. dediğine göre paylaştığın bir kaç resim var. ama bunlar hoşuna gidiyorsa kendine saklamalısın. kalkıp binlerce insanın yazıp, okuduğu bir yerde bu paylaşımı yaparsan tehlikeli sulara girersin. insanların senin yalnız kaldığında neleri düşündüğü bilmesine pek de gerek yok, değil mi?
  • cinseliği sapıklık olarak gören net olarak cahildir, tanım yapmak gerekirse ezik, paslı bir tenekedir. sapıklık çocuk istismarcıları, tacizci ve tecavüzcülere mahsustur.
  • insanların sapıklık dediği şeylerin çoğu aslında cinselliği renklendiren şeylerdir. ahlakı açıdan yanlış olan şeyleri insan zaten bilir ve onun dışındaki herşey seviliyorsa güzeldir.
  • hayatında hiç cinsellik yaşamamış insan beyanıdır.
    seks sadece 5-10 dakika gir çık gir çıktan ibaret değildir.
  • 14 yaşında cinsel hayata başlamak doğru değildir, 14 yaşından önce cinsel eğitime başlamak doğrudur diyerek katılmadığım önerme.

ek olarak doğrudur türkiye'de cinsellik tabu ve sapıklık olarak algılanmaması lazım ama burada bariz bir din baskısı var kadınlara da hak vermek lazım.

ek olarak kuran kurslarındaki istismarlara bakarsan bizde cinsel deneyim yaşı daha düşük gözüküyor. doğru mu? doğru diyenin alnını karışlarım. 14 yaşında çocuğun özgür tercihi olamaz çünkü hür karar verebilmek için gerekli donanıma ve bilince sahip olman gerekiyor.

yani tespitinin yarısı doğru, yarısı sıçmık. benim eyyorlamam bu kadar.
hesabın var mı? giriş yap