şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ağzıyla konuştuğuna kulağıyla inanmayan bir erkeğin palavrasıdır.

ayrıca etrafındaki dişi kısmının kendisinden etkilendiğini düşünür.

böyle olsa bile onların dinlerken kabaran bir tarafları ile güldükleri aşikardır.

sen kimsin de cinsellik 2. plan erkek insanı? erkeksin işte hep seks hep cinsellliksin yalan mı?

bak öyle değil de şöyle deseydin daha inandırıcı olabilirdin bence, '' cinsellik mi? hım tabii ama zorlamam kimseyi '' gibi. bak bu daha güncel ve güzel.
  • (bkz: alpha male)
  • doğru bir söylemdir. çünkü 1. planda kadın bulmak vardır. kadın olmadan cinsellik nasıl yaşasın. 2. planda da cinsellik vardır. bu kadar basit.
  • - cinsellik benim için ikinci plandadır.
    - peki birinci planda ne var?
    - cinsellik var.
    - e hani cinsellik ikinci sıradaydı...
    - cinsellik hem birinci hem ikinci sırada. o bakımdan.
    - o bakımdan.
    - hıhı, o bakımdan.

.
  • cinsellik benim için ilk sıradadır diyen kızımızla bir çeşit bağlantısı olduğuna inanılan erkek tipidir.

(bkz: işte bunlar hep seks)
  • böyle birinin olamayacağına canı sikinden inanmış arkadaşlar için yazıyorum. öncelikle sabırlı olun.*

benim o. libidomu kontrol edemeyen bir ergenken ben de senin gibi düşünüyordum.

sonra (reklamlar)...

şimdi ise, önemli olan gayet "aynı frekansı yakalayabilmek". her durumda birlikte zaman geçirebilip, hem sevgili hem arkadaş olabilmek. birinci sırada cinsellik olsa zaman kaybı olurdu. her deneme yine onlarca bedenden farksız, sıradan biri olurdu.

ha, ikinci planda demek, önemli değil demek değil. kimse cinsellik isteğini medeniyetsizlik gibi göstermesin. ama ilk yaklaşımın odağı olmamalı. bunun için de belli bir doyum gerekiyor. biz 30'da anladık, şimdiki nesil daha şanslı. he, yaş 30'a dayandı hala daha anlayamadıysan, belediyeyi ara ilaçlasınlar. o saatten sonra yapacak bir şey yok.
  • kesinlikle gay değildir.