şükela:  tümü | bugün
 • pek umudum olmasa da başlattığım bir kampanya. en azından benim gibi düşünen kaç kişi var görüp merakımı gidermiş olurum.

  cinsellikle ilgili başlıklar #cinsellik (veya başka bir isim) diye bir kanala taşınsa. burada yazılanlar sol frame'de görülmese, sadece isteyenler o kanala tıklayarak görebilse.

  bazen öyle oluyor ki sol frame damdan kötten geçilmiyor. hormonları coşan soluğu ekşide alıyor. hadi içinde geyik döndürülenleri mizah içerenleri geçtim de, cidden kerhane, pavyon seviyesinde nahoş bir ortam oluşturan başlıklar var, hemen her gün sol frame'i işgal ediyorlar.

  malum, türkiye'de ekşi sözlük en çok ziyaret edilen web sitelerinden birisi. haliyle yaşı küçük arkadaşlar da takip ediyor burayı. iyi bir örnek oluşturmak açısından da güzel olurdu diyorum. bakarsınız yayılır ve başka mecralar da örnek alır.
 • daha gezilesi bir platform yaratacak olsa da yönetimin işine gelmeyecektir, zira “evleneceğim kızın patlak çıkması” tarzında sikko ve uydurulmuş başlıkların tık ve yorumu çok fazla.
  e bu da daha fazla reklam gösterimi demektir.
  eğer bunu güvenli mod gibi bir alanda ya da başka bir sayfada gösterecek olursanız bu gelirden mahrum kalacaklar.
  hem ctr hem cpm’ler düşecektir.
 • katıldığım kampanya.
 • sözlük açısından yapılması elzem olan. son günlerde hızla artan "kadın düşmanı başlıklar" , "sözlüğü kişisel tatmin objesi" gören ergenius organizmalar, "insanların mahremi üzerinden hunharca goygoy" yapan insanların kişisel fikrimce ekside tutulması bile eksinin kalitesini düşüren bir gerçek.

  sol framede bu tarz başlıklar gören sadece bizler değiliz. ya da yetişkinler değil. çocuklarda bu içeriklere ulaşıyorlar ve yalan yanlış cinsel bilgilerle yönleniyorlar. ılk entry de denildiği gibi; bu tarz başlıklar cinsellik adlı bir kanala toplanmalı, açıldığı gibi silinmeli veya filtrelenmeli diye düşünüyorum.

  ekşinin kalitesini düşüren, yok etmeye yaklaştıran en büyük etken cinsellik başlıkları. bu konu belkide ekside ki en büyük bug. en kısa zamanda bir iyilestirilme yapılmasını umuyorum çocuklar ve burda ki/sozluk dışı okuyan güzel insanlarin hatrina.