şükela:  tümü | bugün soru sor
  • o elindekini bırak ve yat... sabah oldu...
  • sadece erkekte değil kadında da olan bir durumdur. aralarında etkileşim , hissetme, duygu alışverişi olmaksızın yapılan sekste, iş bittikten sonda amk ben ne yaptım durumları olur. o yüzdendir ki hissetmeden etkilenmeden sevişmeyin arkadaşlar.
  • insanlarda bir yerde durup gelişmemiştir. karadul cinsi örümceklerde çiftleşme sonrası dişi örümcekler direk partneri yiyorlar.

ben bunu herkesin bildiği birşey sanıyordum başka türlü bir örümceğe neden karadul desinler.
    buyrun https://video.nationalgeographic.com/…der-predation
  • katy perry gibi hatunu dilberay gibi görmektir bazen.
  • nasıl ya? şaka mı bu? e hani sarılıp uyuyordunuz falan.
    ilk kez duyduğum tiksinme hali.
  • tiksinme kısmını abartılı bulsam da katıldığım önerme.

evet eğer aranda duygusal bir bağ yoksa genel olarak bir uzak kalma isteği, temastan kaçınma durumu kesinlikle oluyor. ancak duygusal olarak yakın hissettiği bir partner zaten bu noktada ayrışıyor.
  • maalesef begenmedigin ya da hoslanmadigin biriyle sevistikten sonra olusan duygu durum. fizigini begendigin ya da hoslandigin biriyle olduktan sonra hep sarilasin hep opesin o gogsundeyken uyuyasin geliyor. guzel kalcali ya da ince yapili kizlar yazarsa iddianin yuzde yuz gercek olmadigini kanitlayabilirim.

entryye baslarken aklimdaydi ama bitirirken unutmusum. begenmiyorsan niye sevisiyorsun diyecekler olacaktir mutlaka. begendigimiz kizlarla istedigimiz zaman sevisebiliyoruz da begenmediklerimizle de ibnelik olsun diye bazen de begenmediklerimiz de sevinsin diye onlarla da sevisiyoruz.
  • aseksüel bir yazar beyanı. genelleme yapmayın. herkes sizin gibi değildir.