şükela:  tümü | bugün
  • ekşi sözlük'te kimi yazarların profiline girdiğimde karşımıza çıkan "ağır abi", "delikanlı" gibi rahatsız edici derecede maço ve nispeten yüksek karmalara verilmek suretiyle erkekliği kutsallaştıran karma ibarelerine karşıyız! sözlük yönetiminden ricamız bu ibarelerin kaldırılması ve yerlerine daha eşitlikçi, daha medeni terimler içeren ibareler getirilmesidir. gelin toplumun tümünü ilgilendiren böyle konularda her zaman hassasiyet gösteren ekşi sözlük yönetimine bu başlık aracılığıyla sesimizi duyuralım.
  • arkadasa (bkz: kizgin dayi) ibaresi verilmesini tavsiye etmeme sebep olmustur.

rahat ol birader.
    burada biz bizeyiz adamim.
  • arkadaşın onlarca eşitlikçi sıfat önerilerini bekliyorum. bana taşaklarına beton yetmez anlamına gelecek cinsiyetçi olmayan daha eşitlikçi ıvırlı zıvırlı bif ifade söylesin bakalım. kadınların da taşakları vardır. taşak bacak arasinda değil bilakis eylemdedir.
  • her derdi çözüp hallettiniz, her deliği ***tiniz, bir tek bu kaldı değil mi? allah şifalar versin yavrularım. kıyamam ben size...

tanım: bir felsefe.
  • feminizm arayan melek mosso konserine gitsin burada sikiş var sikiş dedirten talep.