şükela:  tümü | bugün
 • sözlükte bkz vermeye kalkılsa 3 sayfa entry tutacak olan başlıkların bayması durumu. komik olmaktan ziyade mercimek tanesi kadar beyniniz olmadığını bize kanıtlayan ama bu bilgiye hiç ihtiyacı olmayan bizler için eziyete dönüşen durum.

  boyu 1.60, 1.61, 1.62 ...1.80'den kısa kızların yaşam amacı gibi başlıklar cm uzunluğuna göre tek tek açıldı ve komik değil. trolllük yapmak mı istiyorsunuz? sizde o kadar zeka yok belli ki size tüyo vereyim: hassas konularda, daha önceden yapılmış olanlardan ve herhangi kesimin küçük düşürülmesi üzerinden prim yapmayı çıkış noktası alarak trolllük yapmayın.

  ha bu başlıklara hala entry girip de sol framede kazık çakmasını sağlayan adamlar da en az bunlar kadar gerizekalı. sen bunlara yüz verdikçe bunların sayısı artacak. 2020 yılında "2 metreden kısa kızın yaşam amacı" diye başlıklar göreceğiz. çünkü bütün boy ölçülerinde başlıklar açılmış olacak.

  çöp başlıklara entry girmeyerek belki sözlüğü biraz daha okunabilir bir yer yapabiliriz.
 • kesinlikle katıldığım can sıkıcı durum. bir diğer (bkz: futbol başlıklarından gına gelmesi)
 • bu baslıklara entry girerek en büyük hatayı bizler yapıyoruz aslında. sonra gündem oluyor, ugraş dur. bırakın 3-5 velet yazsın başlıklara, gündem olmayınca susarlar. hevesleri kaçar kumda oynamaya giderler belki. biz de engelle ve başlıklarını engelle yapar keyfimize bakarız.
  (bkz: başlıklarını engelle butonunun çalışmaması)