1. ne anlattığı konusunda büyük şüphelerim olan bir amcanın bizleri bilgilendirdiği video:
    http://www.youtube.com/watch?v=fc6hrkd0etk

altılı yedili, bastıra bastıra, şak şak şak haydi yavrum bi daha vur şak şak nidaları derin şüphelere gark eyledi beni.
  2. youtube'taki en gizemli video.

--- spoiler ---

cibili cibili cibili şak şak şak şak şak
    cibili? cibili cibili şak şak şak şak şak
    hadi yavrum bi daha vur
    şak şak şak şak şak
    bunlar lezzetli. bi de şimdi;
    ciriling ciriling prrrr ciyak ciyak ciyak ciyak
    bijining bijining aniyeeaaaa zrrrrrr
    bunlar kuş değil, ötüyo, amatörü eğlendirir.

--- spoiler ---
  3. yakın zamanda fenomen olacak video. şokşokşok hadi yavrum bi daha şokşokşok... hala kulaklarımda...
  4. ölümcül komik video. böyle bir mutluluk varsa neden ben değil de o amca? bu amca ne yaşıyor? insanın beyninin kıvrımları arasında neler gizli? altılı yedili? bastıra bastıra? onlarca kez izledim. çok düşündüm. düşünürken eğlendim. zırrr hani ya!
  5. videonun ilgili saniyesinde insanın koşa koşa saka kuşu besleyesi geliyor.
  6. kesinlikle ayık kafayla izleyerek murdar edilmemesi gereken baş yapıt. kafayı biraz kırdıkdan sonra zaten kendisini loop'a alıyor.
  7. iş yerinde ossurta kustura güldüğüm videoda geçen mod kelime. bir süre tahammül ediliyor. daha sonra uyuşturucu etkisi yaparak sinirleri yıpratıyor. ya gerim gerim geriliyorsun herşeyden korkuyorsun ya da kararıyor gözlşer falan.
  8. hasta ruh ismail severler tarafından oldukça iyi bilinen sestir. hatta "velis çipet pet" olarak da bilinir. sakaları tütü çekmeden yakalamak esastır. bu ses duyulduğunda batarya hemen verilmelidir.

çipetpet hakkında bilgi verin