• biraz önce, balkonumdan bahçede öten bir sakanın gerçek bir çipetpet duyma şerefine nail olabildim ve bunu kaydettim.

https://soundcloud.com/user2969641/ipetpet

kaydettiğimi defalarca dinlerken, sondan ikinci ötüşe kadar sabırsızlanıyordum çünkü, sondan ikinci ötüşü dörtlü bir çipetpet, diğerleri üçlü. evet diğerleri de çipetpet ama lezzetli çipetpet değil, amatörü eğlendirir. belki bir cibili şak şak aniya duyamadım ama bu bana yetti.

şimdi şevket ağabey'imi daha iyi anlıyorum.
  • youtube'taki en gizemli video.

--- spoiler ---

cibili cibili cibili şak şak şak şak şak
    cibili? cibili cibili şak şak şak şak şak
    hadi yavrum bi daha vur
    şak şak şak şak şak
    bunlar lezzetli. bi de şimdi;
    ciriling ciriling prrrr ciyak ciyak ciyak ciyak
    bijining bijining aniyeeaaaa zrrrrrr
    bunlar kuş değil, ötüyo, amatörü eğlendirir.

--- spoiler ---
  • sözlük ergenlerine taşşak konusu olmuş. gerçek sevgiyi anlatır bu video. bir hayvana böyle aşkla sevgi besleyen insandan zarar gelmez arkadaş.
  • ölümcül komik video. böyle bir mutluluk varsa neden ben değil de o amca? bu amca ne yaşıyor? insanın beyninin kıvrımları arasında neler gizli? altılı yedili? bastıra bastıra? onlarca kez izledim. çok düşündüm. düşünürken eğlendim. zırrr hani ya!
  • çipetpet'i bir arkadaşımdan duyduğumda en başta baya bi eğlenmiştim ve pek sevgili ev arkadaşıma da izlettim. güldük eğlendik falan derken adam bu kuşlara hasta oldu belgeseli izledi. ve videoyu izledikten 2 ay sonra evimize bir adet saka katıldı*. henüz ötmedi ama anlaşılan o ki bol çipetpetli günler bizi bekliyor
  • ülker'in ya da eti'nin pazarlama müdürü olsam hemen bu isimle bir kraker falan çıkartırdım. bu ismi söylemesi hem zevkli hem de popi.
  • en çok youtube yorumuyla yarar.

"kuşlar adamı eğitmiş amk..."
  • bazen komik olaylara yol açan videodur.

iş gezisinden bir şeyler içmek için arkadaşlarla kadıköy'e gidilmiştir. muhabbet esnasında arkadaşın bu videodaki sözleri söylemesi üzerine arka masada kalkmakta olan kocaman abi (gerçekten 2'ye 5 idi bu adam) "ohaaa ben de kimse bilmiyor zannediyordum bu videoyu" diyerek bizim masaya gelir ve bizim arkadaşla 5 dakika boyunca "çipetpet çipetpetpet 7'li 5'li çipetpet" gibi cümlelerle konuşurlar. 5. dakikadan sonra abi "ben kaçıyorum gençler" der ama giderken hala "çipetpet, çipetpetpet, cibili cibili, şak şak şak" diye kendi kendi sayıklamaktadır.

kadıköy civarında kocaman bir abiyi "cibili cibili cibili şak şak şak şak şak, haydi yavrum bir daha vur, şak şak şak şak şak" diye gezerken görürseniz bilin ki o abi bu abidir.
  • bağımlı olduğum video. yetmezmiş gibi saçma sapan anlarda aklıma geliyor. içimden sürekli bunlar ötüyo ama amatörü eğlendirir her şeyin bir makamı var diyorum. sonra kendi kendime ötüyorum falan. kafayı yememe az kaldı. şak şak şak şak hadi yavrum bir daha vur şak şak şak.
  • en güzel kısmı "bicirik bicirik aniyyaaa".

tazelenmek için arada dinlemek lazım.
hesabın var mı? giriş yap