• çok sakıncalı olduğu, cinlerin tasallutuna maruz kalınacağı gibi bir çok zararı meydana getirdiğinden yapılmaması gereken eylemmiş.

ben demiyorum kerem önder hocaefendi hazretleri böyle buyuruyor.
  • e cinler parmak atabilir tabi
  • montla sıçtığım için beni ilgilendirmeyen durum.
  • üşürsünüz.
  • banyo yapmaktan ne anladığınıza bağlı olarak değişen zararlardır.

(bkz: aman diyim)
  • su israfı.

ben allah ın sevgili kulu olduğum için giysilerimle banyo yapıyorum böylece çamaşır makinesinde su israf etmeden kıyafetlerim yıkanmış oluyor. cennetten kart atarım size aptallar
  • bu aralar elini sallasan hocaefendiye çarpıyor zaten. ne çok fetva, ne çok vaaz duyduk. şu konular hakkında düşündüğünüz kadar ilime kafa yorsanız yine bi halt olmazdı. bunlardan bi halt olmaz çünkü, evet.
  • 36 yıldır çıplak banyo yaparım, mussallat olan olmadı henüz. olsa keşke! bir de ateş gibi sımsıcak cin'e kaymanın hazzına varabilirdim.

boş neşriyata kafa patlatmaktan halüsinasyon gören bir dallamanın beyanı... bir de hadis madis diyor mal. cin napsın sana lan senin boklu mabadını görüp?
  • tanrıyla, dinlerle, inançlarla fazla içli dışlı olan (eski) arkadaşım şöyle demişti bana .

eğer kollarını yana açınca iki elin de duvara değmiyorsa , o banyoda don ve atletle yıkanmalısın.

kısacası banyo küçük olmalıymış.

eğer banyo çok büyükse , cinler musallat olurmuş ve hatta sana saldırımış.

bu şekilde hamile kalan birileri bile varmış.

cahilliğin bu kadarı demiştim duyunca. kız kim bilir kimden hamile kaldı da anasına babasına böyle yutturdu...

sene olmuş 2017 hala cin, şeytan...

***cümle karmaşası giderildi.
hesabın var mı? giriş yap