şükela:  tümü | bugün
  • kerpe sahili. arabadayız. güneşin denize batışını izliyoruz. güneş batıyor ama ufukta herhangi bir şey olmadığından suya gömülüyor. ufuktaki birleşme fotoğrafının etrafında danseden hareler var sanki güneşin sıcaklığı buharlaştırıyor denizi, denizin suları güneşi söndürürken. her geçen saniye turuncuya dönüyor ışıkları, büyülü bir görüntü. meğer gün batımı denen şey ne güzel şeymiş. doğanın canlı illüzyon gösterisini izliyoruz. güneş direniyor da karanlığa son ana kadar türlü ışıklar saçıyor yeryüzüne sarıdan kırmızıya.

o ışıklı gösterinin ortasında gözlerini görüyorum. güneş ışık tutuyor sanki, beni bırak oraya bak der gibi. tenini boyuyor bir yandan da en sevdiğim renk olduğunu o an farkettiği bir renge. harika bir manzaraydı. hoca durur mu yapıştırmış tabi öpücüğü *

yok arkadaş beceremiyorum ben romantik, ciddi entry yazmayı.

edit: ulan ters köşe yapayım dedim adam gelmiş "başka yer mi görmedin ayu" diyor. okumayı ne zaman söktün sen kurdele taktı mı öğretmenin? benim bahsettiğim manzara gözler lan burda. hikayede hatunun gözlere zoom yapıcam diye denizi güneşi harcadım adamın dediğine bak. evet birader aynen dünyanın cazibesinin başkenti kerpe'dir amk.
  • şeytan sofrası'dır benim için.

edit: bi de ayder yaylası
    ülkemiz cennet cennet
    büdüt :miş... ben buraları göreli 10 yıl oldu, bozulmuş heralde

dipnot: "manzara" başlığına "kadın vücudu" yazılıyo ve favlar şelale. sözlüğün özeti. soğudum valla.
  • kadın vücudu. ama tam çıplak hali değil, hafif bir şeyler giymiş şekilde. çünkü garip bir biçimde kadınlar bu şekilde giyinikken çıplak olduğundan daha seksi geliyor bana.
  • kazakistan'ın aktau kentinin güneyinde antik göllerin olduğu bölgede karşılaştığım manzara. 4 saatlik bir offroad yolculuğuyla ulaşabiliyorsunuz ki mekan şöyle bir yer efendim;

https://www.instagram.com/…o8vy1x4g29qtk2u58nkp8c0/
  • gelecekteki eşim.
  • çok yer gezdim ama
    fsm köprüsünde şehrin guney manzarasi gibisi dunyada yok.

rumeli hisari, mor erguvanlar, turkuvaz bir boğazın çevresinde sıralanmış aşı rengi yalılar, yollarda akan son teknoloji arabalara, az ileride gökte asılı duran yüce bogazici koprusune ve levent gökdelenlerine tam bir kontrast ile bağlanır.
  • tuscany <3