593 entry daha
  • bir numaram yıllardır değişmedi. cihangir cami avlusundan boğazı izlemek en güzel açı.
  • bir ara işim gereği datça,bozburun,selimiye,turunç tarafına her gün ama her gün giderdim o yolların manzarası o kadar güzeldi ki son zamanlarda o işi yapmamın tek nedeni o manzaralardı o kadar yani
  • 2010 yılında amerikanın alaska eyaletinde kodiak adası diye bir yere çalışmaya gitmiştim work and travel programı ile. adada öyle bir doğal güzellik var ki şöyle söyleyeyim ,çayın bi tarafında oturmuş diğer tarafında çaydan balık tutan ayıları izliyorduk, evet bidiğin national geographic belgeseli canlı bir şekilde gözümüzün önünde cereyan ediyordu. velhası lı kelam alaska eyaleti doğal güzellikler anlamınsa gerçekten görülesi bir yer.
  • çamlıhemşinde kaldığımız bungalov evinin manzarasıyla ordu boztepenin manzarası kapışır.
  • şubat ayında; göremede ki adını unuttuğum yeraltı şehrinden, erciyes dağı..
  • belki en güzel diyemem ama benim için en huzurlusu montparnasse’den izlediğim paris manzarasıydı. o karmaşada nasıl huzur buldun diyenler olabilir ama bunu ben de bilmiyorum :)
  • gito yaylasında sabaha uyanmak
  • kaş - gökyüzü edit: antalya/kaş
  • avusturya alpleri langenfeld.
  • henüz çıplak gözle göremedim ama var güzel bi manzara
823 entry daha
hesabın var mı? giriş yap