şükela:  tümü | bugün
  • işte bu ruha hayranım sözlükçü! yeni mi türedi hep mi vardı bu tip manitalar bilmiyorum ama bi gün birini fena dövücem!

"kadının kendi bedeni vızır vızır... illa vermesi mi gereki vik vik vik.... toplum baskısı siksoksiksok..." savunmalarınızı da kendinize saklayın. burada gerçek hayattan bahsediyoruz sinyorita. sizin sikindirip ütopyalarınızdan değil.

şuna bak yaa, tanış, ikna et, eve getir, soy, sonra thank you mario but princess is in another castle öööf bu ne lan?

- yatağında çırılçıplak uzanıyor olabilirim emre, ama bu bedenim üzerinde söz sahibi olma hakkını sana vermez.
    - kalk!
    - hı?
    - kalk siktir git, kalk. giyin çabuk.
    - bak hala duruyo kalk!

hakarettir lan bu!

zorunlu ekleme: http://twitter.com/…hayvan/status/18991043290603520
  • bu tip uyarılarla muhatap olmanızın yegane nedeni şudur: sıcak yaz günlerinin talihsizliği. yoksa o da biliyor sizinle aynı evdeyken palto giyse dahi tehlikede olduğunu. ama yapacak bir şey yok; hava sıcak. çok sıcak.
  • +çıplak yatıyor olmam sevişeceğimiz manasına gelmez.(of o ne ya libidom eksilere düştü. sonsuza dek sevişmemek istiyorum ... yüzünden.)
    - siktir git.

not: burada ... sizin fiziksel tiksindirici bir özelliğiniz veya davranış biçiminiz. yoksa eve gelip soyunan kadın böyle zırvalara başvurmaz.
  • - çıplak yatıyor olmam sevişeceğimiz manasına gelmez.
    - peki ya eline almış olduğun gerçeğini neremize sokalım?
  • hah ütopikler damlamış. seni istemiyorum demek oluyormuş.

oldu canım sen bedenini orta vadeli yatırım aracı gibi gör. "dur hemen vermeyim belki herifi kafalarım" diye artislik yap sonra kadın olmak seçmek demekmiş.

bak burda özet geçtim http://karikaturbul.net/2375

beyenmemişmiş. ben de basenli koca götüne hastaydım zaten.
  • (bkz: silence.mpg)
  • çok canlar yakmış bu cümle. canım yaa isveçten bildiriyor. o kadar içinde hayatın gerçeklerinin.

o koca götüne hastaydım ne demek biliyor musun?

kaba haliyle, "vereceksen ver vermeyeceksen siktir git" demek. anlamış olman lazımdı bunu. daha da açarsak "tek gece için idealsin ama nazı çekilecek hatun değilsin". "buraya kadar gelip soyundun şu saatten sonra nazını çekemem demek". right? yoksa basenli diye hor görmüyorum ben onu. türkiye'de yaşıyoruz en nihayetinde. her gece adrina lima atamıyorum yatağa, malzeme belli. ben ona kızmıyorum. benim kızdığın o göte rağmen vik vik yapıyor oluşun. anlayamadın mı bunu hala? keşke kafan da başka yerlerin kadar büyük olsaydı.

kendini şehrazatın pirenseslerinden biri olarak görüyor olabilirsin, ama değilsin senin de bi yere kadar kredin var. sonrası siktir git oluyor işte. ha biz erkekler sevişiyoruz böyle kadınlarla. neden? çünkü cinselliğimizi bir menkul değer olarak kullanmıyoruz. canımız istiyor yapıyoruz basitiz o konuda evet, gelişmemişiz. iyiki de gelişmemişiz. zaten gelişsek osuruğumuzdan içten yanmalı motor yapar gider venüslü sikerik size mi kaldık?

sene olmuş 2010 hala teori anlatıyor bana. ayrıca madem o kadar alındın tamam o kadar da kötü değil popon. bi o ben bozuyor işi işte.