şükela:  tümü | bugün
  • icerisinde ciplak erkekleri de barindirdigi aklima geldikce gozumdeki cazibesini yitiren yerdir. acikcasi iki kuku icin o kadar dal tasaga tahammul edemem.
  • her daim türk erkeklerinin yakın ilgisi ve merakına gark olmuştur.

isveç’in varberg kentinde kurulu çıplaklar kampı yetkilisi, bahçıvan almak için verdikleri gazete ilanına başvuran 200 kişiden 60’ının türk olduğunu söylemiş. yerel gazeteye ilan vermelerine rağmen hem isveç’teki türkler’den hem de istanbul başta olmak üzere türkiye’nin çeşitli illerinden başvuru gelmesine hayret eden yetkili, alacakları bahçıvanın pantolon ve uzun kollu gömlek giymesi gerekmesine rağmen türkiye’den gelen bazı mektuplara çıplak fotoğraf eklenmesine çok şaşırmış.
    (20 ağustos 1970 – hürriyet)

http://milli-tarih.blogspot.com/…laklar-kamp-2.html
  • giderken insanin yaninda bavul goturmedigi tek kamp.
  • neslihan yargıcı ve türevlerinin sonu.

yaygınlaşması tek dileğim ve nihai hedefimdir.

olası bir kamp muhabbeti :
    - ehi ehi rıfkıııı muratgillerin kaynını gördün müüü ? ehi ehi kadayıf şeysi gibi olmuş ehe ehi.
    - kadın rahat dur.
  • teoride; dış koşullardan bedenimizi korumak adına örtünme edimini kültürel bir zorunluluğa dönüştürmemiz sonucu bu örtülerden sıyrıldığımızda kendimizi pek bi fena hissetmemiz nedeni ile algılama güçlüğü çektiğimiz kavram. nihayetinde üzerinde giysilerin yok, her kültürün çıplaklık düzeyi ayrı ayrı, bundan yüz yıl önce yüzündeki peçe düşse kendini çıplak hissederken şimdi meme uçlarına iki bez iliştirip denize girdiğinde modaya uymuş ve epey bir pahallıya giyinmiş bile oluyorsun. o bakımdan doğal hayata dönüş babında hoş bir deneyim gibi geliyor.

pratikte; hadi günübirlik yüzmek için ziyaret edildiğinde* hoş bir deneyim de bir hafta kamp havasında uluorta nasıl dolaşılır nasıl edilir ben de bilmiyorum. türk toplumunda yetişmiş, iliklerine kadar cinsel kodlamalar ve baskılarla biçimlendirilmiş ortalama bir erkeğim nihayetinde. doğrusu bu olmamalı belki ama kabul edilmiş değerleri de hizaya sokmak zor olur haliyle.

(bkz: fkk)
  • çıplaklar plajı ve yeya çıplaklar tatil köyü değil dikkatini çekerim. çıplaklar kampı. türkiye şartlarında hayal gücü iett kampı ve benzerinin ötesine geçemişlerin fantezi yaylı yatakları tüm yataş bayiilerinde.
  • utangaçlık sorunu olan erkeklerin gitmesi durumunda faydalı olabileceğini düşündüğüm mekandır. milletin ortasında çıplak doşalan erkek bir kıza duygularını açabilir duruma gelir sanırsam..
  • ereksiyon yaşamanın imkansız olduğunu düşünüyorum.
    neden bilmiyorum ama.
    tam hatunun shaved şeysini görüp havaya girecekken bir dallamanınkini görmek olabilir.
  • günlerden bir gün ,bir yandan okurken bir yandan da istanbul'un gözde semtlerinden birinde bir butikte satış elemanlığı yapan bu gariban ekşi sözlük yazarına, tipinden buram buram para akan, suratından da yanlışlıkla elim çarpsa botoksu yüzüme sıçrayacak kadar estetik akan bir müşteri dadanır. kendisi şöyle çılgın çılgın bir şeyler arıyormuş ve ne hikmetse bana çatmış. neyse ben ablaya sürekli bir şeyler çıkarıyorum gösteriyorum ancak o her gösterdiğim şey de "aman bu da ne ben bunu miami de sokakta yürürken bile giymem"minvalinde ve yine başka bir üründe "tatlımm daha çılgın bişeyler.." dedikçe ben sınırlarımı zorluyorum. bir de alıcı müşteri nasıl boş çıkartırım hıncıyla ben kendimi paralarken abla gösterdiğim her parçada gezdiği gördüğü ülkelerin kronolojik sırasını yapıyor bana. ancak onlardan biri vardı ki verdiği örnekte beynen error vermemem imkansızdı. o da bahsimize konu olan çıplaklar kampı idi. kadın yaklaşık 45 dk kaldığı butikte 10 dk da bir "ben çıplaklar kampına gitmiş insanım şekerim napiyim bunu deyip" egosunu üstüme kusup sonra siktir olup gitmişti. neticede kadın artık o gün beni nasıl ezmişse,üzerimde çıplaklar kampıyla ilgili nasıl bir statü baskısı yapmışsa bilinçaltımda bir yerlerde uhde olarak kalmış,zaman zaman olsa da gitsem dedirten kamp.

(bkz: hamam)
  • içerde olan insan için çıplak olup olmanın fazla bir önemi kalmayan ortamdır.
    öyle bir atmosfere sokar ki, herkes kendi çıplaklığıyla mutludur, çıplaklık diye bir kavram verilerinizden silinir.

teniniz en pahalı elbisedir giydiğiniz, hatların bir önemi yoktur.