şükela:  tümü | bugün
  • 2013 yılında verileceği iddia edilen ehliyettir.
  • 1 ocak 2015'den itibaren dağıtılmaya başlanacaktır. içişleri bakanı'nın yalancısıyım.

http://siyaset.milliyet.com.tr/…1807604/default.htm
  • bu sefer kesin geliyor galiba. 31 aralık'ta ehliyet almaya gidip 23 gün sonraya gün verilince böyle yorumladım.

öhöm: tabi ki öyle bişi olmadı..
  • geldi gelecek derken bir türlü gelemeyen ehliyet.*

konu hakkındaki son durumu bilen varsa yeşillendirebilir mi?
  • 1 ocak 2016 itibariyle stajyer ehliyet düzenlemesi ile gelmesi beklenendir.
  • 05 ocak 2016 itibariyle, ay sonu yurtdışı seyahatimizde turing kurumuna 450tl bayılmamak için başvurmaya çalıştığımız yeni tip ehliyet. evet başvurmaya çalıştığımız diyorum çünkü içimden "ulan belki bu sefer sistem doğru işler de her şey olması gerektiği gibi yolunda gider biz de ehliyetimize kavuşuruz" diye düşünerek gerekli belgeleri araştırmaya başlamıştım. taa ki o da ne sistemden randevu almaya çalışırken saçımda beyazlar belirmeye başladı, hadi dedik randevu işini sona bırakalım once sağlık raporunu halledelim. aile hekimi durumdan bir haber, gittiğimiz sağlık bakanlığına bağlı sağlık kuruluşları "anaaa ehliyetler cipli mi oliyy" havasında. dolayısıyla sağlık raporunu da sonra hallederiz biz 15 tl'lik harcı yatıralım dedik. çipli ehliyeti duyduklarında banka çalışanlarının şaşkınlığını görmeliydin sözlük. sanki 2066 yılından gelmişiz gibi davrandılar bize, hatta bazısı deli muamelesi bile yaptı. ulan yeni yasa çıkarıyorsun 1 ocaktan itibaren uygulamayı başlatıyorsun, teoride fikir de güzel yok 80 küsür ülkede bu ehliyet kullanılabilecek falan filan. eee peki pratikte bunu kimse alamıyor ne işime yaradı şimdi senin çipli ehliyetin? vatandaş sandıkta gora filmindeki çipli zenciler gibi davrandığı sürece devlet baba bizimle daha çok maytap geçecek..
  • ustteki entryde gecen olaylarin aynisi benim de basima geldi bugun. hatta ben mi yazdim aq diye bile dusundum o kadar yani. http://surucurandevu.egm.gov.tr/ adresinden randevu alinmasina aliniyo da, 13+2 liralik bedeli nereye yatircaz amk ? egm anlasmali bankalari aciklamis sitesinden ama, anlasmali bankalarin anlasmadan haberi yok ki. ehliyet yenileme ucreti yatirmak istiyorum diyince ahlaksiz teklif yapmisim gibi bakti gisedeki kiz. bir diger bankada ise 13 liralik degerli kagit bedelinin tahsilatini yapabildigini, hizmet bedeli olan 2 lirayi tahsil edemedigini soyledi eleman. sdhshshjssjsjsjsj yapcaginiz isi sikiyim.
    ha bi de aile hekiminin verdigi saglik raporu gecerli mi o mesele var. kirk yilda bir hayirli is yaptilar dedik ama yok. benim yunan ehliyeti bazi ulkelerde sorun cikariyodu, cok sevinmistim bu ise. sonuc hayal kirikligi. kazayla basvuru yapabilsek bile, 15 gun icinde nah gelir bu ehliyetler.
  • ankara için en yakın randevunun o da etimesgut'ta 14 mart 2016 tarihine verilebildiği ehliyetlerdir. çok başarılı.
  • passolig'in trafiğe uyarlanmış şekli.

insan fişleme aygıtı.

para tuzağı.

vatandaş düdükleme aparatı.
  • cipli ehliyet cikarmak isterseniz; (#57553261)