1. deli alkolikleri ilgilendiren bir konu. allah'a şükürler olsun ki aklım yerinde. öyle cipralex'miş, seroquel'miş, tolvon'muş hiç işim olmaz.
  2. 5 yılı aşkın süre boyunca yaptığım şeydi. cipralex (30 mg) düzenli kullandığım ilaçtı, haftada 3-4 gün de içerdim bir etkileşim söz konusu olmamıştı bende.
  3. sözlükteki ruh hastalarını bir bir ortaya döken konsampşın. yazın rahatlayın arkadaşlar, çekinmeyin lütfen.
  4. bünyeden bünyeye değişir bunun etkisi.
    hayvan bünyeye sahipseniz değil cipralex, kralı gelse etki etmez.
  5. yapılmaması gereken harekettir zira gecenin sonunu hatırlamayabilirsiniz. ilacımı artık sabah 8'de içiyorum bu sebepten. en azından alkol alınan günlerde sabah içince etkisi daha az oluyor. sonuç olarak dediğimi yap yaptığımı yapma demişler. bu da onun gibi bir şey.
  6. tehlikelidir diyorlar ama ben aldım olmadı, parmağımı soktum parmağım yandı.

ben lisedeyken günlük olarak ciplarex, risperdal, tegretol, anafranil ve seroquel kullanırdım. kırık ya kafa biraz daha uyuşmak için alkol de alırdım ama öyle göt gibi falan da olmadım hiç. bağışıklıkla alakalı sanırım.
  7. o gece bosalamayacaginizin habercisidir. en iyi ihtimalle!?*
  8. zamanında annemin sek vodkayla yapmaya kalkıştığı eylem. başarılı da olmuştu.

bak gene elim ayağım titredi yeminle. neler yaşamışım cücücük halimle.

cipralex ile alkol kullanımı hakkında bilgi verin