şükela:  tümü | bugün
  • bazı saftirik türk solcularına göre sevgi kelebeği çipras'ın uç-uç'lara binmesi olayı. veya olayın gerçek boyutuyla ifade edersek, türkiye'ye gözdağıdır. belki de yıllarca yunanistan'a komşu, komşu diye yalakalanlara nazire olarak, biz pkk ile savaşırken yunanistan da batı'dan bize saldırıcak. arkadaşlar durum vahim ayıkın!

http://www.hurriyet.com.tr/…ile-egede-uctu-40608471
  • çiprasın yalçın küçük gibi, orducu sosyalist gelenekten geldiğini gösterir.
  • çipras yalamalarının yorum yapamadığı olay. adam açık açık militarist bir kimlikle göz dağı veriyor.bizimkiler anca türk devleti aleyhine ne varsa kullansınlar.

edit:başlığı da akboy açmış yeni farkettim. ne arsız bunlar yahu!

s400'ler konusunda harcanan para mecburi gibi bir şey. sırf bizim s400 alma planları bile yunanlar'a f35'i sorgulatıyor. akp'nin kıvırmaları leş doış politikası farklı bu farklı bir konu. o kadar ekonomik krize arağmen yunanistan hala silahlanıyor. f16'ları da günceleme kararı aldılar hemde 1.5 milyar dolara!
  • ulan adam nerde uçsun amk ülkenin 4te 3ü ege denizinde zaten
  • gereken cevap verilmiştir.
  • beni şaşırtan tek şey ilk entry'deki çomarın de-da'ları doğru yazmış olması. tesadüf sanırım.
  • adam ege denizinde şov yapıyor ama suçlusu iktidar değil solcular. he he, oldu olacak az daha ıkının da kılıçdaroğlu yaptı deyin.

çipras seçimleri kazanma şekli ve yaptığı açıklamalarla medyatik bir kişi olabilir de kimse saf değil. adam yunanistan başbakanı, ege denizi de ihtilaflı olduğumuz bir konu.

bir akp'linin bu başlığı açmaktan utanması lazım, ege denizinde şimdiye kadar verdiğimiz tavizler nedeniyle. ama utanmayacaklarını hepimiz biliyoruz.
  • hangi ege denizi balıklarındı?

çipras maalesef koca bir balon çıktı, önce (bkz: yanis varufakis) i harcadı. sonra referandum yaptı "hayır" çıktı ama "evet" çıkmış gibi davrandı.

yolun açık olsun çipras reis, umuttun ama olmadı.