*

• ilk dinlememle beraber beni benden alan hele ki parçanın son kısmında bayan vokalin olaya girmesiyle şoka girmemi sağlayan bu aralar sıklıkla dinlediğim mükemmel royksopp eseri.
  • guzel grup röyksopp un vasat albumu the understanding in en iyi parcasi.
  • pek bi şahane royksopp şarkısı, tekrar tekrar dinletiyor kendini.
  • hatun vokalin 4. dakika 8. saniyesinde sarkiya girerek tadini 5-10 kat yukarilara tasidigi parca.leziz...
  • ıptıs çaktıs ritmlere rağmen insanda oturup ağlama hissi yaratan, kuzeyin huzurlu ve sakin havasını damardan enjekte eden, yüce duyguların, yalnız anların parçası. hem ağlarım hem oynarım.
  • kapalı hava şarkısı, bir de yağmur yağsın, sigara iç, öksür tıksır 30 saniyesini kaçır şarkının. böyle de güzel bir eser.
  • dinamizim, enerji ustune umit ve az biraz huzun.. duygularımı tetikleyen bir parca. sesi acik yada kısık, gunduz yada gece, mutlu yada mutsuz, her turlu ruh halime hitab ediyo. evet basarılı bir parca. evet cok. evet kıpırdamak istiyorum ben..
  • ing. sigorta (elektrikle ilgili anlamda)
  • güzel şarkıymış kendisi mama hanım sayesinde dikkatimizi celbetti bizde hayran olduk haliylen
  • pek leziz. gün olur da belki kanlı canlı dinleriz kendisini. biz yazalım, belki bir duyan olur, olmadı okuyup ciddiye alan olur.
hesabın var mı? giriş yap