• kitaplarda inanilmaz tatli, bicirik bir sey.

cocuklarla girilen komik diyaloglar basliginda zirveye oynayacak sayisiz diyalog var. cidden sekerligini hissettiriyor.

ornegin triss'e makyaj ne icin yapilir diye sorusuna "kadinlarin ozguvenlerini vurgulamasi" cevabini alan bu kucuk sipa, kendisi makyaj yaptiktan sonra ona "gozunde ne var senin" diye soran vesemir'e "daha yuksek bir ozguven" diyor.

tum kaer morhen yariliyor tabi.

cuk diye oturdu.
  • çok afedersiniz ama the witcher 3 wild hunt'daki modellemesi için kurşun atar kurşun yerim, o derece. adamlar resmen hayalimdeki hatunu oturup çizmişler, bütün ekibin designer'ının başına toplanıp dream girl'lerini tarif ettiğine yemin edebilirim ama ispatlayamam.

ne varsa slavda var aga.
  • kendine inanılmaz bir şekilde bağlayabilen en iyi witcher karakteridir.

--- spoiler ---

geralt'ı artık emekli ettim yeter da o canavarı kes bu canavarı kes. cins kral ve kraliçelerle uğraş. bundan sonra bağ evinde şarap üretip satsın.ciri zaten aşmış gitmiş mesleği en iyi şekilde götürür. yalnız bu ciri geldi bağ evime ilk işini tek başına yapmış. oturduk ağaç dibine dertleştik. ben burada sonsuza kadar kalırım dedi. kal dedim ben de tabi mecazi olarak. meditasyon yapıyorum gece gündüz hala ağaç dibinde oturuyor. neyse artık kalsın biraz daha özlemişiz keratayı.

--- spoiler ---
  • cirilla "zireael" fiona elen riannon, cintra'nın yavru aslanı, kadim kanın çocuğu, uzayın ve zamanın leydisi, cintra kraliçesi, brugge prensesi, sodden düşesi, ınis ard skelig ve ınis an skelig varisi ve attre abb yarra hükümdarı.

merak ettiğim nilfgaard imparatorluğu ciri'ye kalırsa toussaint'da teknik olarak onun mu oluyor?

herhangi bir oyunda veya hikayede kadın bir karaktere bağlanmamıştım. ciri'ye kadar tabii. sonrasında biraz cassandra of sparta'dan hoşlandım ama, yok arkadaş ciri gibi bir şey yok.

aslında bunlar hiç umrumda değil. tabii ki ciri'yi ünvanları yüzden sevmedim, ard skelig'deki çocuk yüzünden sevdim, zamanın ve uzayın leydisi olduğu için sevmiş olabilirim. kimseye kulak asmayışıyla sevdim, geralt*'a olan bağlılığı yüzünden sevdim, ses tonu yüzünden sevdim, esprileriyle sevdim. şimdi asıl beklediğim 7, 8 gün sonrası. işte asıl o zaman hayatıma tekrar girecek. gelsin de izleyelim. bana sorarsanız netflix'de daha iyi olabilirdi yani başka bir kız bulabilirlerdi ama vardır bir bildikleri, onlardan iyi bileceğimi düşünecek kadar da değilim yani.
  • ciri erkek arkadaşımın dişi muhabbet kuşunun ismiydi. ismiyle müsemma, başına buyruk bir kuştu ve tanıyan herkes çok seviyordu. bembeyaz da tüyleri vardı. en sevdiği şeyler; sevgilimin tişörtünün içine girmek, sabahları yatağına gelip car car bağırarak uyandırmak, kulaklık kablosu kemirmek ve bozuk paralarla oynamaktı. dün birden rahatsızlanıp akşama doğru melek oldu. neden öldüğünü veteriner dahil kimse bilmiyor. ikimizi de çok üzdün kızım... sevgilimin telefonda hıçkıra hıçkıra ciri diye ağlamasını sanırım hiç unutamayacağım. wake up, ciri
    bizlere gerçek sevgiyi öğreten bütün evcil hayvanları öpüyorum. umarım hepiniz mutlu ve uzun yaşarsınız.
  • dizi/film/oyun her türlü sanat tarihinin en güzel karakteridir.
    yeni witcher oyununda ana karakterimiz ciri olsa, hikayede bol bol farklı zamanlara ve mekanlara gitsek harika olmaz mıydı?
    umarım cd projekt red cyberpunk 2077 yi çıkardıktan sonra ciri başrollü bir oyuna girişir. ciri gibi orjinal, asil aynı zamanda samimi bir karakterin tek bir oyunla sınırlı kalmasını istemem. (kitap ve filmleri saymıyorum o efsanevi modellemesini ve sesini de yaşayıp hissetmek istiyorum)
  • yazar andrzej sapkowski'nin yaratmış olduğu, kurgusal karakter cirilla fiona elen riannon -kısaca ciri-, zümrüt yeşili gözlere ve kül grisi saçlara sahip; nilgaardian kraliyet ailesine mensup bir efsungerdir. ciri aynı zamanda "elder blood" adı verilen bir soydan gelmektedir. bu soy, ona uzay-zamana belli oranda hükmetmek gibi doğuştan gelen yetenekler kazandırmıştır.
  • kendisi tarihte yaratılmış en iyi ikinci oyun karakteridir. sahiplendirir, sevindirir,ağlatır. evlattır.

birincisi ise evet; ellie williams.
  • yüzündeki yara izine rağmen taş gibi olmasıyla dikkat çeken vasat karakter. poşet gibi yıpransan da halen giderin var be ciri. 4. oyunda başka bir efsunger yönetip ciri'ye kaymak güzel olurdu açıkçası. hep yennefer hep triss karılar kokmaya başladı açıkçası.
  • --- spoiler ---

the witcher 3 wild hunt oyunu sonunda ki 3 tane sondan birinde kendisi nilfgaard imparatoriçesi olan kül saçlı yeşil gözlü güzel kız *

--- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap