şükela:  tümü | bugün
  • çirkin bir kadın olmak'tan bahsetmişken bundan bahsetmemek olmaz.

çirkin bir kadınsanız bu sizi pek etkilemez çünkü zaten hal-i hazırda erkeklerin çoğunu elde edebilecek konumdasınızdır. (yeter ki doğru noktalara vurgu yapmayı bilin. bu doğru nokta bazen bir dekolte, bazen zekanız, bazen saçlarınız, kahkahanız olabilir) fakat çirkin erkeklerin diğer erkekler arasından sıyrılmaları için şunları yapmaları gerek:

1. zeki olmak (üzgünüm doğuştan)
    2. yaratıcı olmak
    3. bilgili olmak
    4. paralı olmak
    5. bakımlı ve temiz olmak

bu maddelerden en az 3'ünü bünyenizde barındırmanız gerek.

diğer yandan... şunu da belirtmem gerek kadınlar sadece yakışıklı olan erkeklerle ancak takılırlar. yani tek meziyeti! yakışıklı olması olan erkekler genelde sevişmek için kullanılır. kadınlar uzun vadede asla yüze bakmazlar. yaşa da bakmazlar. onlar alfa erkeği arar. doğamız bu.

özetle: yakışıklı erkekler = tek gecelik
    çirkin erkekler = ömürlük

tür.

edit: ayrıca kompleksli çirkin erkekler istisnası olmaksızın kadın düşmanı olurlar. bütün kadın düşmanları çirkin erkeklerden oluşur. (bkz: cem şancı)

bir de çirkin erkeklerin "kadınlar paraya bakar." genellemesinden kendilerine pay çıkarmaları da çok ilginç. sanki alayı para içinde yüzüyor da parayla sevgi satın alacak. eh, bunu istiyorsa zaten kolay gelsin. yok siker geçerim diyorsa da ne diyeyim... sonra bir orospunun iri memelerine "annemi özledim." diye ağlamayın da.
  • mutlak çirkinliğe sahip olan bir er kişi olarak benim bu. çirkinliğimi kompleks yapmadığımı fark ettiği günden beri annem de arada "çirkin oğlum benim" diye sever beni. insanın yüreğinin tacı olan anası böyle dediği vakit hoş geliyor tabi, o ne yapsa güzeldir zaten ama ilgi alanına giren bir kadının fiziksel çirkinliğini çeşitli şekillerde vurgulayıp seni kendinden uzak tutmaya çabalaması, işte bu bambaşka bir hüzün. yaratıcı, bilgili ya da paralı olmadığım için doğuştan umutsuz olan ambalajım kendi girişimlerim ile de pek bir yol katedemiyor. objektif gözler ile kendimi değerlendirdiğim vakitler kadınların benden "elektrik" alamaması hususunda onlara hak vermiyor değilim ama işte bu farkındalık yine de sevme ve sevilme ihtiyacımı gidermiyor ya da bitirmiyor. "smart is the new sexy" tarzında takılabileceğim bir iq seviyem de olmamasından mütevellit yalnızlığın dibine çakılma halini tüm yaşamıma yaya yaya yaşıyorum, zirveyi dipten görmek böyle bir şey olsa gerek.
  • haftanın 5 günü spor salonundan çıkmıyorum. harika bir fizik harika bir tipim var. ayın 20 günü seks cenneti brezilya'da yaşıyorum işim gereği. kızların ilgisinden bulanacak kadar ilgi alanlarındayım. ama gelin görün ki terkediliyorum 5 yıllık ilişkimde. sikerim diyorum yakışılılığı o yüzden. şansınız yakışıklı olsun,tipe sokayım..
  • çirkin erkek yazıp aratınca 3 sayfa başlık çıkmıyormuş gibi defalarca hakkında aynı şeylerden bahsedilen durum. benzer olay çirkin kadın mevzusu için de geçerli.

irdelemeyin yahu bu kadar güzelliği çirkinliği. irdeleyecekseniz de aynı başlık altında yapın bunu, 28761 tane başlık açmanın ne lüzumu var?
  • zaman zaman işime yarayandır. her zaman değil ama, zaman zaman.
  • arkadaş nedir bu sizin; çirkin bir erkek olmak yok çirkin bir kadın olmak kompleksleriniz. yerim sizin o komplekslerinizi.* biraz kendiniz olun. sevin lan kendinizi. bu dünyada çirkin olmak ya da güzel olmaktan çok daha önemli şeyler var. aklınızdan çıkartmayın bunu.

kalkın şimdi az dışarı çıkın. tertemiz deniz havası çekin içinize. deniz yoksa şehrinizde binin herhangi bir otobüse gece yolculuğu yapın. eminim iyi gelecektir. olmadı gidin dua edin, namaz kılın. çirkin olmayı bir dert sorun etmeyin. kendinizi olduğunuz gibi kabul edin.

tanım: kendini boşu boşuna üzen, kompleksli erkeklerdir.
  • (bkz: çare 2 bira)
  • evlenmek, iliski yasamak isteyen kadin genellikle tipe bakmaz. ama cirkin erkekler ya karizmatik, zeki vs ozellikleri tasimalisiniz ya da bunlar da yok deyip kadina kendini prenses gibi hissettirmelisiniz.
    isiniz zor.
  • paralı olmak seçeneği 4. sıradaysa eğer bi siktir git dediğim önermedir. amk.