• "babam sözlük yazarı mı oldu lan?" diye, anlık stres yaşatan başlık.
  • çirkin beyinli bir ana babaya sahip olmak kadar trajik değildir.
    insan evladını nasıl çirkin görür ki? en değerlisini kıymetlisini. nasıl bir kafa ve bakış açısı bu.

ekleme: insan, evladına çirkinlik bakış açısıyla nasıl bakar onu anlamıyorum. yoksa dünyalar güzeli olmayabilir. yani ben öğrencilerime bile güzel ve çirkin olarak bakmıyorum. bakamam ki. yani kafam dış görünüşe göre insan değerlendirme kalıbıyla çalışmıyor. yoksa kimsenin duyar kastığı yok çirkin beyinli insan evlatları.

not: boyum kadar girim olmuş bu arada.
  • vicdanı merhameti aklı olmayan
    bir evlada sahip olmaktan daha iyi bir durumdur
    nede olsa bedenler toprak altında çürüyecek
    güzellik zamanla kaybolacak
    ama iyi bir evlat ardında sonsuza dek silinmeyecek izler bırakabilir
  • insanın çirkini güzeli olmazmış. neden çok çirkin biriyle evlenmiyorsunuz. neden tüm yakışıklı ve güzeller birbirleriyle evleniyor. neden at hırsızı tipli biri sırf tipi yüzünden işi alamıyor. neden ha... neden? hanım hapımı getir.
  • evladın cemaline değil cibiliyetine bakılır. huyda güzel olmayanın suretine 1 dakika katlanılmaz. umarım kimsenin davranışlarına katlanamadığı bir evladı olmaz.
  • evladı olmayan birinin açtığı ve kaçtığı başlık, evladın olunca anlarsın yeğenim.
  • ailemin muzdarip olduğu hastalık.
  • üveyse hadi neyse ama normal şartlarda herhangi bi ebeveyne kendi evladı çirkin gelemez. bunu taze bir baba olarak söylüyorum. dünyanın en yakışıklı oğlu benim oğlum gibi geliyor.
  • cevremde her cocuk cirkin. evet arkadaslar habire gruplara video atıp kafa sikiyonuz ama cocuklarınız gercekten cirkin ve biz bunu görmek istemiyoruz.
  • bir gun beni evlendirmeye calisirlarken sevgili ailem, kiz guzel degil istemiyorum diye soyleniyordum, peder dedi sen kendini cok yakisikli bisemi saniyosun oglum bi baksana aynaya dedi.. acayip zoruma gitmisti amk..
hesabın var mı? giriş yap