şükela:  tümü | bugün soru sor
 • zordur cirkin kiz olmak. biraz kilolu, buyuk bir got, buyuk memeler adeta estetiksizlik abidesi gibi seninledir. yakisikli erkeklerle sevgili olma hayalimiz surekli husran olarak kalir. sonunda onlarla sadece sevistigini anlarsin.. beni sadece sevisip bi kenara attilar surekli.. erkekler sevistikleri kizlari anlatirmis hep beni pek anlattiklarini sanmiyorum utanmislardir...

  alistim artik koca popomla dalga gecilmesine. kimsenin seni ic guzelligin yuzunden sevmemesine... yapicak bir sey yok artik kabullendim cirkin bir kiz oldugumu.

  edit: entry-nick uyumu yaptim lan cirkin bir kiz degilim. no more messages pls
 • şişman bir kız olmak bir üst levelidir. o zaman ciddi ciddi yandınız demektir.

  insanların işi yok ki mecburen üstünüze gelecek ağzına geleni konuşacak. o anki moduna göre de değişir bu durum. kimi zaman dalga geçilir kimi zaman acınır bu insana.

  çirkin kız olmakla bunu birleştirince sosyal izolasyon kaçınılmaz bir çözüm gibi. o depresyonu yaşamak lazım.
 • makyaj gibi tüm kusurları kapatabilen bir mucize varken ve fitness sporunda her vücut orantısızlığına çözüm varken, mağdur olanların ya makyajdan anlamadıkları ya da vücutlarını yeterince önemsemediklerinden kaynaklanan hede.
 • iki üç sivilce, şişmanlık falan değildir. sebebi sadece öyle olduğunuza inanmanızdır.
 • fark yaratmak için güzel bir nedendir. siz güzel olduğunuzu yazdığınızda kimse siklemez ama aynı samimiyette çirkin olduğunuzu yazdığınızda büyük alkış alırsınız. toplum böyle salak bir şey işte.
 • neden bu kadar abartıldığını anlamadığım. çirkin insan vardir arkadasım ama cok net söylüyorum bu fiziksel görünüşle alakalı değildir. misal bak ben sana son zamanın çirkin kızlarından bir ornek vereyim (bkz: melda saf).

  dışardan bakan çiğ bünyeler fiziksel görünüşe atıfta bulunarak "güzel kızın yanındaki çirkin erkek" ya da "yakisikli adamın yanındaki çirkin kadın" gibi tanımlamalarda bulunurlar ama bu birlikteliklerin nedenini anlayamadıkları gibi bunu en kaba haliyle paraya yorarlar. hayır guzel kardeşim bunun (çoğunlukla) parayla alakası yok. çünkü bugün asgari ücretli de olsa kendi ayakları üzerinde durabilen hiç kimsenin para icin kendini satmayacagini düşünüyorum.

  cok mu iyi niyetliyim?
 • zamanında bir deney yapılmış; kadınlara guzellestirici etkisi %100 olduğu söylenen bir ilacı her gün kullanmaları ve 15 gün sonra guzellesmenin başlayacağı 1.ayin sonunda da bilmemkaç oranında daha güzel olunacaği söylenir. kadınlar tam da bahsedilen günlerden sonra artık daha güzel olduklarından emindirler. bunun adı plasebo etkisidir.
  hayatlarında biri olmayan kadınların kendilerini çirkin bulmlarinin en büyük sebebi onlara "çok güzelsin" diyen birilerinin olmamasıdır.
 • hiç de utanılası bir vaka değildir.
  neler gördüm. müthiş çirkinliğine rağmen tarz olmuş kadınlar.
  ayrıca çirkin bir erkek olmaktan iyidir. herşeyin çaresi var burnun rahatsız ediyorsa
  gider yaptırırsın. vücudun problemse akupunktr var. ihtiyacın olan tek şey azim ve ne yazık ki para. ayrıca söylermisiniz kim 45inden sonra türkiyede doğru dürüst güzel kalıyor.
 • üstüne gidilmesi gereken olay.
  kafanızda standart bir türk erkeği oluşturun. işte o benim. saçlarım daha 19 yaşında olmama rağmen dökülmeye başladı. insanlar burnum büyük diye dalga geçiyordu. boyum uzun değil. zayıfım. pek yakışıklı değilim.
  peki ben bu durumda ne yaptım? 2 sene önce burun ameliyatı oldum. saç dökülmesi için 3 profesör 5'den fazla normal doktora gittim ve sonunda adam gibi ilaç kullanmaya başladım. vücut çalışmaya başladım ve bununla birlikte birkaç kilo aldım. dövme, piercing yaptırıp, sakal uzatıp kendime göre tarz yarattım(dövme ve piercing tabii ki sadece bunun için değil çok istediğim içindi).
  bundan 2-3 sene önce kendimi hiç beğenmezken şimdi halimden gayet memnunum. insan ilişkilerim kuvvetlendi, kızlarla aram hayal edebileceğimden çok daha iyi.

  şimdi gene dış görünüşüm çok çok iyi değil ama yıllarca açılamadığım hayallerimin kızıyla bir ilişki yaşadım(4,5 ay sürdü ama olsun). hem çok yakışıklı olmayınca seni sen olduğun için seven insanları daha kolay bulabiliyorsun.

  yani bu durumu değiştirmek sizin elinizde.
  üzmeyin kendinizi.