şükela:  tümü | bugün
  • yemin ediyorum yuzyilin onermesidir.
    bir erkegin egosu pipisi kadardir.
    ben bunlarin insaat muhendisinden tut, coderina, ünlüsünden tut ünsüzüne, al birini vur ötekine seviştim (sozluk icin sevistim)
    tecrubeyle sabitledim ki, bir erkegin kendini cirkin hissetmesi, atilla ilhan siirlerini yuzelli kisiye forward etmesinin tek temeli pipisinin bamya kadar olusudur.

zaten usuduklerinden asma yapragi ortmedi bunlar edep yerlerine... kadin keyfince secim yapamasin baska degerler sahibi olsun diye orttu bi kere.

medeni cesaret ayri bedeni cesaret ayri yerim cocuklarim.

arkasina sigindigim yarrak ablaniz.
  • "yakışıklı erkek yoktur kamaşullah vardır" gibi bir antiteze sahip önerme.

ancak yine de şöyle bir desteği olabilir. uzun boylu olacağıma

*
    *
    *
    *
    *

kısa boylu olurum

*
    *
    *

daha iyi.
  • bamya pipiden hoşlanan insan önermesidir sanırsam ki.

cümlenin aslının ilk kısmında "çirkin kadın yoktur" der ve kadınları çekici kılacak önermeye geçer, "az votka vardır" yani; az daha içersem kedi köpek her şeyi(e) skerim(veririm) anlamında bir cümle oluşur total toplamda*.
    *böylelikle de "erkek çirkinse de bamya pipisine binaen onu severim ona veririm" anlamı çıkar.

(bkz: çirkin kadın yoktur fındık göt vardır) gibi tezat önermeler de yapabilriz buna göre.
  • çirkin erkek yoktur çok votka vardır saptamasına geçiş önermesidir.
  • diyene:
    -yooo ikisi de var sen rastgelmemişssin
    -aleti görunce adamın maymun oldgunu unutmussundur,bi de hayatta yatmam demiştin...
    -aleti görünce maymun gelmiştir sana,yatana kadar canın çıktı valla...
    derim.
  • seinfeld'den guzide bir sahneyi akla getiren onerme:

george havuzdan yeni cikmistir. mayosunu degistirmek icin odasina girer. aman tanrim, hoslandigi kadin yanlislikla onun soyundugu odaya dalmistir, kadin once utanir, sonra, o da ne, aniden bamya gormus gibi gulmeye baslar ve gider. george arkasindan bagirmaktadir: i was in the pool! i was in the pool! (havuzdaydim, havuzdaydim!)
  • bu meseleye sanırım noktayı temizlikçi ablam koymuştur.
    "bak kızım zengin erkek bul hepsinin 'tadı' aynıdır sadece yüzleri farklıdır. "

kafanızı bunlara yoracağınıza neyin boyutunun dünyayı yönlendirdiğini düşünün.
    anlayan anladı