şükela:  tümü | bugün
  • merhaba arkadaşlar. yılların çirkini olarak birkaç şey söylemek istiyorum.

ilk kabullenmeniz gereken şey: çirkin olmanın kabullenmek olduğudur. aslında bu çok basit görünür ama iş gerçekten yüzleşmek ve kabullenmeye gelince birçok insan bunu yapmaz, yapamaz veya yapmak istemez. bir şeyleri kabullenmek zorunda olduğunuz gerçeğini kabullendikten sonrası biraz daha kolay.

hiçbir kadın sizin için divane olmayacak.
    hiçbir zaman bir kadının o keskin ve davetkar bakışlarını size yönlendirdiğini göremeyeceksiniz.
    birçok kez reddedileceksiniz. belki birçoktan daha fazla kez.
    başkaları için sıradan olan şeyler sizin için hayal olacak çoğu zaman.
    muhtemelen hiçbir sarılışta sizi delicesine seven birinin sıcaklığını bulamayacaksınız.
    istediğiniz bir şey her ne olursa olsun, onu elde etmek için kıçınızı yırtmak zorunda kalacaksınız.

bunları kabullendiğinizde bir sabah jensen ackles olarak uyanmayacaksınız ama daha kompleksiz, daha özgüvenli ve her şeyden önemlisi daha beklentisiz olacak ve yükten kurtulacaksınız.

vücut yapın, okuyun kültürlenin gibi tavsiyeler esasında biraz ironik. yakışıklı bir erkeğin birçok konuda hiçbir şey yapmasa da bir adım önde olmasının sebebi fiziksel görünümü iken, sırf bazı konularda otomatik olarak önde olmak için vücut geliştirmek veya sadece karşı cinsi etkileme amacı güderek araştırıp okumanın, yakışıklı bir erkeğin çabalamadan bir şeyleri elde etmesinden bir farkı yok. bunlar için çabalıyor oluşunuzun durumu farklılarştırmama sebebi, başkaları için çabalıyor oluşunuz.

spor yapacaksanız veya okuyup, araştırıp, kendine ait fikirleri olan bir birey olacaksanız, varoluş amacını vajinasını sunmaya değer gördüğü erkekleri etrafında kümelendirme ekseninde belirlemiş olan iki hatunla sevişmek için değil, sağlıklı olmak ve fikirsiz, yorumsuz bir sığır gibi yaşamamak için yapın. başkaları için, özellikle de karşı cinse kendinizi beğendirmek için değil, kendiniz için yapın ne yapıyorsanız. başkalarının istek ve arzularına göre yaşamınızı idame ettirmenize lüzum olmamasını geçtim, kendinize yapacağınız en büyük kötülük bu olurdu herhalde.

bir de saçımı şöyle mi yapsam, sakalımı böyle mi yapsam gibi konulara boşuna kafa yormayın. adam yataktan kalktığı gibi sokağa çıksa yine yakışıklı. sen iki saat uğraşsan yine de onun dağınık saçı kadar ilgi görmeyecek. ayrıca kadınlara çekici gelen detaylar başlığını okuyarak da zaman kaybetmeyin. kadınlar oraya hoşlarına giden veya yakışıklı erkeklerin yaptığı şeyleri yazıyor. aynı şeyi biz yapsak siklerinde olmaz. okuyup okuyup heves yapmayın. kadın gelmiş ''konuşurken saatine bakması'' yazmış mesela. bunun seni beni çekici yapma olasılığı, bu sene boston celtics'in şampiyon olma olasılığına eşit.

bir lakerslı olarak yine bambaşka bir konudan boston'a bok atmanın haklı gururu ile sizlere veda ediyorum güzel insanlar.
  • yaklaşık on, on beş senedir yoğun okuma yapmama rağmen hala çirkinim. yukarıdaki öneri geçersiz bilginize.
  • sevgili hemcinslerim; 6 ay sabır, saçlarınızı uzatın... zaten çirkinsiniz amk. çirkinliğinize çirkinlik kattıktan sonra o saçları bir güzel kestirin... emin olun sizi yakışıklı bulacak kadınlar çıkacaktır.
  • amı var diye kendini doğuştan filozof zanneden ya da birkaç yavşak tarafından sikişe davet edildi diye götü yerçekimine meydan okuyan türk kızından tavsiye alma. böylesinin peşine de düşme. bırak başkaları siksin. hayat sikişten mi ibaret.

ipleme bu kezbanları. ne yaparsan yap, am onun amı ve istediğine verecektir. git kayak yap, gitar çal, doğa yürüyüşüne çık. sikini doyuramıyorsan ruhunu doyur. hayatta sikişten daha güzel şeyler var. arılar balın etrafında, sinekler ıse bokun etrafında olur.

sinek olma, arı ol.

ayrıca, unutma. sen bir insansın ve tabiatın bir parçasısın. herkes tarafından saygı gösterilmeyi hakediyorsun. senin bu hakkına tecavüz edip başka bir insanla karşılaştıran saygısızlara bir dakikanı bile ayırma.

edit: son bir tavsiye. bu kadar küfürlü kelime kullandığım bir entrymi artı oylayıp beni debeye sokma. rezil oluyorum sonra.
  • samimiyetle sarildiginiz kadın sirf siz görece cirkinsiniz veya suratınız cicek biozugu diye size "sarılma, dikkatli ol bak kötü olur" diyorsa o kadını hayatınizdan çıkarin. cünkü tıp sizin üstünüzde mucizeler yaratarak sizden bir adonis yaratabilir ama o kadından bir insan yaratamaz!
  • ölün aminake.
    yani şurda yazılanlardan anlıyoruz ki bu adamlar ölsün. vay arkadaş ya adamlar bret pit çıktı rıza baba.
    hem bret pitler hem de çirkinlerle taşşak geçiyorlar. şurda yazılanlara bakıyorum da biri de adamakıllı dememiş ki şöyle yapsan iyi olur. madem öyle sokaklar niye kamil dolu olm? ininizde mi saklanıyosunuz lan? herkeşin kendine göre bi güzelliği vardır mavalını geç.

bak ben ömrünün dörtte üçünü "senin de kendine göre bi yakışıklılığın var sikleme milleti" diyerek kendini kandırarak geçirmiş bi insan evladıyım. yakışıklı olmadığımı farkettiğimde yirmi yaşındaydım. ipuçlarından yola çıkarak en son bu kanıya vardım. madem yakışıklığım niye kimse bundan bahsetmiyor diyerek o ölümcül soruyla başladı herşey. gerisi çorap söküğü gibi geldi zaten.

milletin feysbukta en kıytırık fotosunun altında bile 98 beğeni varken benim en kral fotomun altında neden 1 yazıyordu?
    insan bunlara kayıtsız kalamıyor. en çok da bu soktuğum feybuku özgüvenimi yerle bir etti.
    hadi arkadaşları geçtim anam babam niye mevzuyu hiç açmamıştı. insan " ah benim güzel yavrum" diye sevmez mi çocuğunu hiç. ne yapsınlar alyın da olsa evlat avlattır diyerek bağırlarına basmışlar garipler.

benden oluşan boşluğu küçük kardeşimin yakışıklılığıyla kapatmaya çalıştılar. insan hiç mi kardeşine çekmez lan? daha çocuk on yaşlarındayken büyünce yakışıklı olacak hiç bana benzemiyo deyip hüzünlenmiştim. kendimden utandım amk. sokakta dayak yiyip salya sümük eve girdiğimde babamın "geldi yine tipini sktiğim" surat ifadesini hayal meyal hatırlıyorum. vay anasını ufak veledin tırnağı incinse pederin yakarım bu gezegeni yakarııııım triplerini de hatırladım şimdi. sürekli hiç bi çocuğumu ayırt etmem demesinden anlamalıydım gerçi. demek içten içe duyduğu suçluluk psikolojisinden ötürüymüş.
    yaşadıklarımı anlatıp konuyu mı açsam acaba? tüm bana yapılanları.
    şu saatten sonra konuşmanın da anlamı yok. adam evlatlıktan reddetse kimse de çıkıp aga sen bu çocuğu niye reddettin demezmiş sanırım.
    adam bana en büyük ödülü beni kabullenerek vermiş.

ulan ne varsa harbiden analarda var. bigün ayrımcılık yapmadı canını yidiğim. neyin iyisi varsa bana vermeye çalıştı.
    la yoksa "çocuk üzülmesin zaten tipsiz" diye düşünüp o da öyle mi vicdanını rahatlatmaya çalıştı. yok canım.
    peki her sarıldığında neden hüzünlenirdi. olamaz olamaz. ama tavuğun butunun en güzelini bana verirdi.
    hay sokayım biraz daha deşelersem ailemi reddedecem.

çirkine ağız tadıyla yaşamak da haram. la herkes gitsin önce bi aynaya baksın. bence geçmişi de bi düşünün.
    iki ucu boklu değnek. kandırmayın kendinizi. hepimiz tipsiziz işte. hem böyle daha güzel lan valla. oh mis. kız yok. dert yok. hiç yok. hatta hiç olmadı.
    gece gece moralim bozuldu. elimi tutan tek kadın da anam lan. yoksa... vay zalım dünya. git tipini siktiğim git de uyu.
  • kendinizi incisözlük'te capsli ifşa etmeyin, tepkiler şu oluyor;

-öpüşerek mi hamile kalmış annen?
    -şükür namazı kıldım , şanslı insanmışım sayende anladım
    -monitöre kafa attım amk
    -baban olsam cebine eroin koyar narkotike verirdim
    -kafan olmazsa yakışıklısın
    -kurana porçöz dökmüş
    -acil şifalar panpa
    -fukuşima'nın hangi mahallesinden ?
    -x-rayden çıplak geçsen yine öter
    -eben senden sonra mesleği bırakmış
    -git de kendine 2-3 kıromozom eklettir
    -tıp çok ilerledi panpa umudunu kaybetme
    -ezan okumaya giden imama çelme takmış
  • çirkin kızlara bir şans verin. bi kerecik...
  • çirkinlik denen şeyin dünyada uydurulmus en tirt şey olduğunu bilin. bir insanin sizi yakisiklim diye sevmesine bakar her şey. unutmayın güzellik her daim gorecelidir. bundan sonrası her erkek için;

temiz olun.
    spor yapın,
    kötü kokmayın.
    saclariniz olmayabilir, kilolu olabilirsiniz.. dünya hali her şey olabilir. lutfen kendinizi salmayin.
    özgüven denen şeyi dayanaksız olusturmak yerine aklınıza ve govdenize birikim yapın..

kendinize vakit ayırın..
    ve dünyada başarılı oldugunuz tek bir şey de olsa onu en iyi şekilde yapmaya çalışın..

küfürlü yasamayin elbette edin ama küfür en güzel dudaklari bile reddettirecek bir illet.. sınırını bilin.

fazla bencil olmayın.. zaten gerisi mutluluk.
  • 30 küsur yaşında çirkin bir erkek olarak tek verebileceğim tavsiye türkiye'yi terk edin. yurtdışındaki hatunların istisnalar hariç çoğunluğunun tipten farklı beklentileri var ve tip falan çok umurlarında değil. türk prensesleri gibi doğuştan itibaren ben kıvanç'lara kenan'lara layığım benim beren saatten neyim eksik kafasında değiller.

müthiş güzel bir yabancı kıza çok güzelsin deyince hadi bee saçmalama o senin bakış açın, sen beğeniyorsun beni yoksa ben güzel falan değilim diyebiliyor. güzel bir türk kızına ise çok güzelsin dediğinizde neler olacağını sanırım hepimiz biliyoruz.tabi bunu diyebilmek için önce prensesimizle iletişime geçme şansına nail olmamız gerekiyor.

yok ben türkiye'de yaşamaya mecburum diyorsanız da çook ama çook zengin olmaya bakın. işte o zaman kendini kenan'a kıvanç'a layık gören türk prenseslerini köpek gibi peşinizden koşturur adeta biribirlerini ezmesine yol açarsınız hakan uzan kadar tipsiz ve şişko olsanız bile.