• kadınların ilgilerini çok yakışıklı erkeklerle paylaşacakları için onlarla iş bölümü yapsınlar çünkü kadınlar ''ilk çok yoğun ilgilerini'' ya çok yakışıklı ya da çirkin erkeklere gösterirler.
  • bazılarınızın kadın aşağılama çabası beni çok güldürüyor. hele hele "türk kızları çok çirkin." diyenleriniz var ya kahkaha attırıyor. bu gereksiz özgüven falan yakışmıyor size, inanın komik oluyor. ha diyeceksiniz ki "yakışıklı erkekler kadın aşağılayabilirler mi yani?" hayır, onların da böyle bir hakkı yok. lâkin bu sizde ekstra olarak garip ve komik duruyor.

benden size naçizane tavsiyedir: kendinizin farkında olup güzel kadın diye tutturmazsanız hem üzülüp hayalkırıklığına uğramaz; hem de sizi gerçekten sevecek kadını bulabilirsiniz.
  • merhaba buraya çirkin bir kadın muadiliniz olarak size en azından çirkin bir kadından şanslı ve umutlu olduğunuzu söylemek için geldim. erkekte de tabiki fiziksel çekicilik ve çirkinlik unsurları mevcut. ama neyseki bu unsurlar kadınlardaki gibi pamuk ipliğine bağlı ve hassas değil. yani bir kadın simetrik yüz hatları, orta boyu, ince kemik yapısı, bembeyaz pürüzsüz muhteşem bir cildi olmadığı sürece bir hiç. ama bunlar erkekte çekicilik unsuru değil. bunlar bir erkeği feminen yapar.
    önemli olan dışarıdan özgüvenli, güçlü, karizmatik ve maskulen görünmek. benim önerim kesinlikle kas oranını arttırarak omuzları genişletecek egzersizler yapmak. arnold olmak zorunda değilsiniz ama bence orantılı fizik gerçekten bir adım öne geçirir, özgüven verir. sakal bıyık tarzı bulmak. kötü cildiniz veya asimetrik hatlarınız varsa sakal bıyıkla bu işi kaparsınız. genel kültürden veya bir konuda uzmanlıktan gelen özgüven tabiki. auranızı güzelleştirir. uyumlu ve özenli giyim araştırmak. bitti gitti. artık eli yüzü düzgün, havalı bir beyefendisiniz.
  • öncelikle el, tırnak, yüz ve ayakkabı temizliği... ve yine hoş giyim, üst baş temizliği... genel kültür ve espri anlayışı yoksa susma haklarını kullanabilirler. :))))
  • tip her sey değildir. karsi cins icin gideriniz yeterli ise sonrası tavirlariniz, karakterinizdir. size kadinlarin cekici gelme mekanizmasi ile sizin kadinlara cekici gelme mekanizmaniz benzerlikler gösterse de farklidir. bunu idrak ettiginiz takdirde perdeniz yavasca kornisten dusecek, bakis acinizi netlestireceksiniz.
  • kadınlar piçe bakar, parası olana bakar, arabası olana bakar, bilmem ne bilmem ne diye kendinizi avutmayın

tipsiz ve çirkinsiniz işte sebep bu. bir kadın olarak söylüyorum gerçekten sebep bu.

isterseniz soyun bi banka, milyoner olun. alın bi araba en iyisinden. sonrasına piç olucam diye yüz takla atın sizi yine sikleyen olmaz merak etmeyin.

bahane bulup kadınları suçlamayın.

kadınlar orospu değil, siz çirkinsiniz
  • siz kimsiniz bize tavsiye veriyorsunuz? beyler çirkin adamın kaybedeceği bir şey yoktur. yapıştırın.

edit: yapıştırın derken şansınızı deneyin anlamında sonra küfür edenler var.
  • kendiniz olun ve gülümseyin.
    hem ne demişler, allah çirkin şansı versin.

bir de çirkin sadece bir etiket, altında ezilmeyin.
    milletinki de altın kaplama değil zaten küçük kalbinize haksızlık ettiğinize değmez tontonlar...
  • kariyer yapıp para kazanıcaz artık napalım, gençliğimizde değer görmedik bari ileride değerlenelim. en kötü, sugar daddy oluruz.
  • size çirkin diyen kişiden hızla uzaklaşın çünkü kimse bir insana çirkin diyen insandan daha çirkin olamaz.
hesabın var mı? giriş yap