• güzel bir twitter hesabı.
    istanbul'un göz acıtan çirkinliklerini paylaşmak için açılmış bir hesap.
    https://twitter.com/cirkinistanbul
  • istanbul’a hem onlarca yıldır yerel ve merkezi yönetimler tarafından yapılan ihaneti hem de yine bunların göz yumması/ortaklığı/görevlerini ihmalleri ile “istanbullular” tarafından yapılan ihaneti, çirkinlikleri, güzelim binalara çıkılan kaçak katları, çevre dokusuna küfreder gibi bir mimariyle dikilmiş apartmanları, camileri, mağazaları, doğa katliamlarını takipçilerinin de desteğiyle tek tek gözümüze sokan, paylaşımlarına katlanmanın bazen ciddi sabır gerektirdiği harikulade twitter hesabı.
  • kendisi ayni anda hdp yandasidir.
  • atatürk'e inceden 'diktatör' yakıştırması yapmış twitter hesabı. gerçek yüzünü göstererek kendi ipini kendisi çekmiştir.
  • kendisini daha önceden belli etseydi de takipten daha erken çıksaydım dediğim twitter hesabı. hem atatürk düşmanı, hem de muhalif paylaşımlar yaptığına göre bu iki grubun kesişim kümesinde kimlerin yer aldığını bulmak çok zor olmasa gerek.
  • bayadır takip ettiğim bir hesaptı ama atatürk’le ilgili tivitten sonra takibi bıraktım. yarın öbür gün buralara uğrayıp hesap hakkında bilgi almak isteyen olursa diye yazıyorum: atatürk düşmanıdır.
  • daha önce inceden inceden bu mesajları veriyordu şimdi direkt olarak ortaya çıkarmış yeni bir şey değil
  • sanırım îxtanbûl olsa güzel bulacak kişidir.
  • atatürk düşmanı çıkan twitter hesabı. atatürk de erdoğan gibi parti lideriymiş. sizin ben okuduğunuz ve inandığınız tarihe sokayım.
    ayrıca istanbul’daki tüm gökdelenler bi tarafına girsin.
hesabın var mı? giriş yap