şükela:  tümü | bugün
  • ben bu karşılaştırmaya en güçlü kozumla giriyorum. yani; çirkin ama havasından geçilmeyen, çirkin kadın başarısı göstermiş güzel kadın yalayıcısı ve birer ayaklı vibratör olan finolaşmış erkeklerin son umudu olarak gördüğü, lakin bu insanımsılara gelişine voleyi çakıp 90'a takan sebebi hayatım olan çirkin kadınla.

güzel kadını havaya atıp, düşmeden 5 kere sikertebilme yetisine sahip bu kadının açık ara önde olduğu ve takdire sayan bir karşılaşma. seviyorum seni.
  • çirkin kadınlar insana daha seksi gelir ve daha kafa insanlar olurlar. en azından benim için.

insan güzel kadınlarla birlikte ola ola çirkin kadınların aslında ne kadar kıymetli olduğunu anlıyor.

eskiden, yaklaşık 8-10 yıl önce, güzel kadınların melek gibi olduklarını düşünürdüm. öyle aşık olurdum. şimdi o duygunun yerinde yeller esiyor. güzel bi kadının ruhunun da güzel olabileceğine inancım neredeyse yok denecek kadar azaldı.

"neden?" derseniz, güzel kadına olan talep çok fazladır. (güzel olmayan kadına da talep çok fazladır, binaenaleyh kadına olan talep çok fazladır.) çok fazla talepkar lavukla karşılaşan kadın fazla sayıda etkileşime girerek dünya denen gezegende piçliğin kitabını yazmış erkek cinsiyetinden bolca kumarbazlık, itlik, hergelelik öğrenir. öğrendikleri neticesinde masumiyetini kaybeder. bunda bizim suçumuz yadsınamaz tabii. melek gibi kadınları iğrenç insanlara çeviren biziz.

çirkin kadınsa öyle değildir. zaten talep de az olduğundan hayata ve erkeklere karşı isyankar ve soğuk bir tavır takınır. çok etkileşime girmemiştir. ruhu daha bakir kalmıştır. kabuğunu kırmak da bu yüzden zordur. insan bi kere girdiği yoldan kolay kolay ayrılamaz.

çirkin kadını tavlamak da güzel kadını tavlamaya göre daha güçtür. hoşlanıp güzel olduğunu söyleseniz inanmaz. garip bir ruh halindedir yani.

insanın zevkleri zamanla değişiyor. zamanla güzel kadınların aslında sadece bir siluetten ibaret olduğunu düşünür duruma gelip, çirkin kadınlardan daha çok hoşlanmaya başlayabiliyorsunuz. hayatın ne getireceği hiç belli olmuyor.