şükela:  tümü | bugün soru sor
  • çirkin kadınlara tavsiyem: erkekleri öldürün.

tipsiz erkeklere tavsiyem: iyi insan olduktan sonra bir önemi yok, özgüvensizlik yaşamayın.

meriç; kadınlara iyi davranan ve cinsiyetçilik yapmayanlar ise+ kadınlar are always right.
  • bazı kadınların ne kadar vahşi olduğunu gösterir. dışarda sorsak insan ayırmazlar.

o zaman yaşadığım bir olayı anlatayım. normal bir tipim var. bunu neden söylüyorum bazı kızlar bakarken bazı kızlar bakmıyor. mesela şimdi ki kız. otobüse bindim okula gideceğim ve arkalara doğru ilerledim yer olmadığı için. kız cam tarafında oturuyordu "burası müsait mi" diye sordum hiç yüzüme bakmadı, konuşmadı ve hafif kafa salladı. ben de oturdum. aslında sormamak lazım böylelerine.
  • tipsiz erkek, çirkin kadına sözlük üzerinden tavsiyeler verir. bu şekilde kendi tipsizliğini bir nebze olsun unutmaya çalışır. çoğunlukla huyları da tiplerine yansımış oluyor bunların ve tipsiz olduklarını düşünmüyorlar, o da ayrı bir handikap tabi...

çirkin kadın üzülmesin zira çok bariz çirkin şansı diye bir şey var, ayrıca o çirkinliği minimuma indirecek bir sürü yol var, isteyene yardımcı da olurum. he, sizi çirkin halinizle kabul edecek taş gibi adamlar da var, daha geçen gün şahit oldum; türkiye ortalamasının çok çok üzerinde, boylu poslu kaslı ve yüzü de oldukça yakışıklı bir adam, hani 5-10 yılda bir görülebilecek cinsten, çok rahat manken ya da jön olabilir. peki yanındaki kadın? evet çirkindi.
  • cirkin kadinin kazanacagi versustur. neden mi ? cunku erkekler olarak her ne kadar ust seviye kizlari istesek de onlara ulasamadigimiz zaman hep bir level azaltma eylemine giriyoruz. mesela 10 puan skalasi ustunden 6-7lik bir erkek oldugumuzu farz edelim, hoslandigimiz kiz da 7-8. simdi bu kizimizi butun 7-8 seviyesi ve altindaki erkekler isteyecektir, haliyle de egosu tavan yapan kiz 8-9luk erkeklere yonelecek. 8-9luk erkekler de hem herkesin istedigi kizi hem de kendisini isteyen bir kizi gorunce tav olucak bu duruma. sonuc olarak kizimiz kendinden ust seviyeye ulastigi icin ve erkegimiz de puani bir alt seviyeye dusurdugu icin skalada bir kayma meydana geliyor. gunun sonunda da tipsiz erkek genelde bosta kaliyor ve cirkin kadinin yaninda da bir erkek goruyoruz.
  • tipsiz erkek parası sayesinde zirveye oynar. çirkin kızın şansı sıfırdır. anca küme düşmemeye oynayan tiplerle sevişir :d