şükela:  tümü | bugün soru sor
 • çirkin erkek de vardır çirkin kadın da. insanları kandırmayalım. kendinizi iyi hissetmek için illa güzel bir şey duymak istiyorsanız eğer; nefes almanızı yeterli bulacak bir sürü insan vardır, bu gerçeğe tutunabilirsiniz.
 • külliyen yalan bi önerme. bal gibide var. hemde böyle cümleler kuruyorlar. olup olmadık şeyler söylüyorlar. görseniz prenses, sanki küçük dağları o yaratmışta, bakım da bakım diye yırtınıyor. aslında çirkinliğini bişeylerle kapattının( kapattını sandığının) gerçeğini kabullenmiyor, halden hale götürüyor suratınızı. çok komikler lan
 • çirkin kadın tabiki vardır. allah vergisi bir güzellik olmadıktan sonra kadın ne kadar bakım yaparsa yapsın yine ortadaki malzeme belli yapacak birşey yok.
  ama bakımdan kasıt kozmetik çukuruna düşmek gibi birşey ise o zaman güzel olmaktan çok palyaçoya dönebilir bu kadın.
  öncelikle temiz bir vücuttur bakımın ilk kuralı, ondan sonra herhangi bir kusur varsa ciltte dişlerde vs. gerekli işlemlerle bunu tedavi etmektir.
  daha sonra günlük saç bakımı hafif makyaj ve kendine uygun temiz kıyafetlerle gayet güzel olabilir aynı kadın.
 • çirkin kadın vardır. gözleri veya bakışları güzel olmayan kadın, bakım da yapsa, estetik de yapsa güzelleşmiyor. misal; hande yener ve ceylan, küçük göz yapılarından dolayı, o kadar estetiğe rağmen güzelleşmediler. maalesef estetikle bakış değiştirilemiyor.
  deniz akkaya ise güzel gözleri sayesinde estetikle güzel bir kadın olmuştur.
  dikkat ederseniz güzel olarak kabul edilen bütün kadınların gözleri çok güzeldir.
 • fazla karsi durulmamasi gereken bir onerme. zira yalnizca bakimli kadinin cirkin olmayacagini iddia etmektedir; bakimsiz kadinin guzel olamayacagini degil.