şükela:  tümü | bugün
  • benim. evrimsel süreçteki gibi direkt eliyorum. başka genlere merhaba. doğacak çocuğun tipini de düşünmek lazım :)

edit: biri makyaj demiş ona gelsin link

ek: akıl, iyi insan zaten önemli kimse demedi ki git adriana lima tipinde bir cin ile çık diye. barajı aşmak için gereken özelliği yazdım. sana yerleşmek için barajın düşük olabilir. bizde böyle...
  • çirkinlik kriteri dış görüşünten ibaret olmayan adamdır.
  • aslında çok şey kaçırmaktadır. saklı hazine kavramını bilmemekten kaynaklanır.
  • en çirkin kadının bile bir profesyonel makyajlık işi var. çirkin insan sadece o çirkin göründüğü an çirkindir. estetik, makyaj, giyim ve saç değişikliği her şeyi halleder, tanıyamazsınız bile.

önemli olan aklı, akıllı kadın erkeğini en yükseğe taşır. en başarısız erkeğin bile elinde bir tutması yeter, dipten çıkarır vallahi. o yüzden akıllı kadınları sevin. zeka yetmez, salt zeka kurnazlık demek bana göre. akıllısını bulun, sevin. hem zeki hem akıllı bulduysanız ve halen evlenme teklif etmediyseniz, mal olabilirsiniz.
  • ben veriyorum.
  • 2 bira içmeyen erkek türü. 2 bira içseydi biranın güzelleştirici etkisini bilir ve buna göre davranırdı.
  • "evrimsel süreç"te her zaman olacak olan kendisinden daha yakışıklı, çekici ve "zeki" erkekler tarafından elenecektir. bazense ruhu bile duymadan güzel dişiyi paylaşacaktır. evet. evrim acımasız.