şükela:  tümü | bugün
  • günaydın. o kadar uykususuzum ki şu an. akşam yatmak bilmiyorum, sabah kalkmak bilmiyorum.

öncelikle hasta ruhlu feminist hanım arkadaşlarımızdan ve amansız meriç beylerden sakin olmasını, soluklanmak suretiyle yavaş olmalarını rica ederim.

malumunuz bazı meslekler, hobiler, tavırlar cinsiyete göre şekillenmişlerdir. bu tabii size göre seksist meksist gibi kelimelerle yok edilmeye çalışılıyor. entrynin sonunda, sebebini anlamış bir biçimde aydınlanmış olarak oylama butonuna tıkladığınızı fark edeceksiniz.

kim ne derse desin, ne kadar karşı çıkılırsa çıkılsın bazı şeyler "erkekler", bazıları da "kadınlar" için biçilmiştir. çaprazlama bir yönelim olduğunda bazı sebepler için yapıldığı rahatlıkla gözlemlenebilmektedir. bu sebeplerin en başında iki cinsiyet için de "çirkinlik" gelmektedir.

örneğin futbol manyağı kadınlar. bakın futbol izleyen demiyorum, futbol manyağı diyorum. deplasmana maça gidecek kadar çirkin bir kadın olduğunuzu düşünsenize bir?

asker, polis gibi daha çok fiziksel güç gerektirecek mesleklere yönelmek. bu iki meslek grubunda ben daha güzel kadın görmedim. belki vardır fakat istatistiki bir veri olmadığı herkesin malumu.

profosyonel olarak vücut geliştirme yapan, bu işi meslek haline getirmiş kadınlar. bakın spor yapan kadınlar değil, inceye dikkat lütfen ki spor yapan kadınlar başımızın tacıdır.

bu ve buna benzer birçok erkeksi hobisi, mesleği olan kadınların bunu yapmaktaki sebebini açıklıyorum şimdi hazırsanız. tabii çirkin kadınlarımız bana şimdi kızacak, neden söylüyorsun allah'ın cezası diyecek. fakat benim bu sözlükteki misyonum belli:

"söylenemeyeni söylemek"

kusura bakmayın o yüzden. evet söylüyorum;

"erkeklere yakın olabilmek"...

inanır mısınız benim pomçikim çok güzel bir kadındır. o yüzdendir ki henüz bir tane böyle erkek menşeili şeylere yönelimini, ilgisini görmedim.

eminim şu an "kimmiş lan bu entry'i yazan adam harbiden doğru söylemiş. haa bizim zortlak'mış yav hiç şaşırmadım" diyorsunuz değil mi? size layık olmaya çalışıyorum hepsi bu.