şükela:  tümü | bugün soru sor
  • merak edilendir. yokluk çekilen bir coğrafyada yaşıyorsunuz neyse ki.
    edit:mesaj kutuma yüklenmeyin, sözlükte güzel kızlar da var tabi. baş harfi h olan kız, senden güzelini görmedim.
  • ekşi sözlükte benim anam çok güzelmiş diyen yazarların olduğunu gösteren bir başlıktır.

(bkz: pitiradam)
  • iyiden iyiye bazı yazarların kendisine, annesine küfür edildikçe zevk aldıklarını düşündüğüm başlıklardan.
  • soluduğu nefese ziyan.

(bkz: pitiradam)
  • ruhun çirkin olmasın yeter...
  • güzel olunca yaşam amacının ne olduğunu düşündürtmüştür. güzellik yaşam amacını nasıl belirliyor sayın vizyonsuz ?
  • güzel kadınların yaşama amaçları ne ise onların kide hemen hemen aynıdır.

çirkinlik güzellik göreceli kavramlardır.

önemli olan huy ve ruh güzelliğidir.
  • şöyle bir önerim var:

bir diğerine 'çirkin' diyen kişi kimlik fotosunu koymalı ortaya. yok öyle işkembeden sallamak. önce kendi skalasını bilelim. ha bu demek değil ki çirkin insan diğerini çirkin bulamaz. bulur bulmasına da bunu ifade etme şekli insanı değilse en azından insan olup olmadığını kontrol ederiz foto üzerinden.

inşallah hayata geçer bu öneri arkadaşlar, lütfen olsun çünkü çok eğleniriz çok ^^
  • çirkin kadın yoktur. her kadın güzeldir, önemli olan kalbi çirkin olmasın.
  • yaşamayı seviyorum, kimseye bağlı olmamayı ama bir o kadar tutkun olmayı sevdiklerime, ilgi duyduğum şeylere. yapacak çok işim olduğunu hissediyorum ve bir sürü merak ekliyorum her günüme. sığ bir yerde durup izlemiyorum, bilmesem de çoğu şeyi derinlere dalmayı, göze almayı seviyorum. boş boş konuşulan muhabbetlerden uzak, kendi çığlığımda tiz seslere eşlik ediyorum. ruhu çirkin olana yüz çevirip çirkinleşmeden yaşamaya devam ediyorum.