şükela:  tümü | bugün
  • özgüveni yerlere sürünen erkektir hele bir de işinde başarızsa, eger parası varsa bununla beraber de deli gibi kompleksi de vardır.
  • komik,bilgili ve zeki bir erkekse yakışıklı ama iki lafı bir araya getiremeyen yürüyen egolardan çok daha iyidir.
    en azından ne olduğunun farkındadır, bunu kompleks haline getirmediyse ve yukarıda saydığım özelliklere sahipse dış görünüşüne kıyasla sandığından çok daha fazlasıdır sanırım.
  • ilk görüşte aşk olayı tamamen ihtimaller dışı olduğu için kendini diğer alanlarda geliştirmek zorundadır. ergenlik çağında özgüveni de bir şekilde doğrultamazsa allah yardımcısı olsundur.
  • ben galiba bu sınıfa girmekle birlikte şimdiye kadar bir eksikiğini hissetmedim. çünkü bazılarının dediği gibi diğer yönlerini geliştirirsen bitti gitti. biraz komik ol, biraz kültürlü, ee bide zaten biraz paran oldu mu zaten çirkinmişsin güzelmişsin kimsenin umrunda değil.
  • allah'a ve öbür dünyaya olan inancı yakışıklı olan erkeğe oranla daha fazla olan erkektir. bu tespit zengin-fakir için de geçerli olan bir tespittir. bu dünyada kötü olan diğerine inanmazsa yaşayamaz.
  • çirkin erkek yoktur, az para vardir cümlesini motto edinmelidir.
  • buna rağmen öz güveni tavan olan erkektir. ne çok güzel, ne çok yakışıklı, ne çok paralı, ne çok çirkin insanlarla olmayın. her şeyin fazlası zarar.
  • çok fazla boş vakti olan ve çok fazla kendiyle meşgul olan erkektir. halbuki dış dünyayla ilgilense, bunları düşünecek ve düşündürecek vakti bile olmaz.
  • kendini bunun icin koyvermeyen erkektir. benim bildigim erkekler guzellik cirkinlige kafa yormazlar. yani bu feminen bir tavırdır. ama guclu olmak ozellikle sevdiği kızdan uzun olmak onu domine edebilmek ve kas kuvvet bu gibi kriterlerde dusuk olmak cok koyar. bide para maddiyat falan. yani erkek adam guclu olmak hissetmek ister. yoksa cirkin olmus olmamıs takmaz farketmez. tabi bu bir bayanın gozunden boyle.
  • neye göre çirkinliği yorumlamalıyız,seks yaşantısında 5 dakikada hemen boşalan erkeğin yakışıklı olması mı önemlidir yoksa çirkin bir adamın partnerini 2 saat mutlu edip öyle boşalması mıdır güzellik?beyler ve bayanlar çirkinliğe çok önem veriyoruz biliyorum,o yüzden pek takılmayın buna,güzel olan sizin olabilir ama çirkin olan zaten sizindir.ben şimdilik erotizmi katarak yorumladım bu başlığı lakin iş hayatına göre de yorumlayabilirim,örneğin;yakışıklı bir erkek ya da güzel bir bayanın iş yerindeki yetersizliği mi önemlidir yoksa çirkin bir beyefendinin ya da bayanın iş yerindeki çalışkanlığı mı?hayat çirkinliğe ve güzelliğe göre işliyormuş gibi görünse de öyle değildir,biz insanlar çirkinliğe ve güzelliğe göre işliyoruz yaşamlarımızı yoksa hayat bizi çirkin insanlarla konuştuğumuz ya da takıldığımız için yargılamaz,çevremiz yargılar,neyse kafam iyi dediğim gibi beni mazur görün daha konuşacak çok şey var da yetmiyor işte,parmaklarım,ağzım,kulaklarım hepinize selam söylüyormuş,kendinize iyi bakınmış ona göre ha.