şükela:  tümü | bugün
  • çok uzun süredir arayıp da bulamadığım yollardır. kız arkadaşımın güzel bir kız olmaması çok üzülerek söylüyorum ki gerçekten kahroluyorum bunu söylerken beni utandırıyor. dışarıda buluşup bir yerlere gittiğimizde kafamı kaldıramıyorum utançtan. biliyorum bu yazdıklarım insanlar tarafından kınanacak ama bu bir gerçek ve ben bu acı gerçekten kurtulmak istiyorum artık. keşke kendisiyle ilişkiye hiç başlamamış olsaydım. böyle yapmış olsaydım ona da kendime de iyilik etmiş olurdum. ama artık iş işten geçti ve benim kendisinden kurtulmam gerekiyor. özümde inanılmaz iyi bir insan olduğum için kimsenin kalbini kıramayan biriyim. o yüzden kendisinden ayrılmak istediğimi söyleyemiyorum. kendimden soğutan davranışlarda bulunuyorum ama onun üzüldüğünü görünce yüreğim acıyor. kısacası çaresizliğin dibine batmış durumdayım ve ne yazık ki sevgilimden kurtulacak bir yolu bulabilmiş değilim. hayat gerçekten çok acımasız. allah benim durumumda olan herkese bir çıkış yolu bulsun inşallah.
  • - yaptığınız sohbete uygun olacak minvalde ara ara eski maceralarını anlat, sonunda mal mal gül mutlaka

-victoria's secret modellerini öv

-asker arkadaşınmış gibi hitap et, yok bolm de gül, ilk mesajı sabahları sen at, naber baboli de

-ara ara tayyibi falan öv, gezi'yi eleştir

-evlendikten sonra örtünse eşim fena olmaz de

-benden iyi baba kötü eş olur de

-10 liralık hesabı öderken benim bi çay vardı de kendi yediğini içtiğini bırak

-telefon melodini ankara havası yap zurnalı davullu ve kızı kalabalık bi mekana götürdüğünde birisiyle anlaş seni çaldırsın

-anlattığı sorunlarda karşı tarafa da hak ver, şimdi onu dinlemediğim için kesin bi yorum yapmam doğru olmaz falan de

not: bacım kusura bakma, böylesi emin ol daha iyi olacak
  • yakışıklı bir erkekle tanıştırmak
  • ''özümde inanılmaz iyi bir insan olduğum için ''
    özünde yeteri kadar iyi olsaydın zaten o senden çoktan ayrılırdı.
  • aslında çirkin sevgiliyi, hayırsız birinden kurtaracak yollardır.
  • çirkin sevgili yoktur. çirkin bakan göz vardır. kurtulmaktan ziyade ayrılmayı denemelisin. yetişkin insanlar meseleleri konuşarak çözerler. kendini o kadar önemsemişsin ki senden ayrılınca kız ölecek hastalığına tutulmuşsun. konuşursan mesele hallolur. kız senden kurtulmuş olur.
  • siyanür içmek. böylece sen kız arkadaşından kurtul; dünya da senden kurtulsun.
  • sevmek, sevgili olmak, sevgiliye insan gibi davranmak.. öyle sıkı tekme yiyip kurtuluyorsunuz ki şaşırıp kalırsınız.

(bkz: denedim %100 çalışıyor amk)