şükela:  tümü | bugün
  • sozlukte yazilanlardan bir insani yorumlayabildigimizden, o ki$inin yuzunu ve sesini duyana kadar binbir turlu yalakaliklar yapilabilir ama cirkin oldugunu ogrenmemiz tek ba$ina yeterli olmayabilir, kekeme olabilir mesela. * *
  • kehanet şu
    bu insanlar en büyük müttefiği şişman yazarlar ile ellerinde balta ve topuzlar, dillerinde türküler ile o seçilmiş gen havuzundan çıkma adonisli, sütun bacaklı dünya güzellerinin arasına dalıp kan ve şarapla gusül abdesti alacak, duvarlar koroshiya 1 filmini aratmayacak, o zaman hepimiz rahat edicez. evrim teorisine göbekten geçirecekler bacağı o noktada. neymiş, uyum sağlayamayan tarihten silinirmiş. uyum çirkinlerde be gülüm. ne zaman farkedeceksiniz? cengiz han'ı unutmayın derim. genetk mirasını taşıyan çirkinlerin sayısını bilmiyor isviçreli bilim adamları.
  • bu başlığı okuyup gidip aynada kendime baktım, bakıma alınmış* ev halimi bu gruba katıyorum; uyumsuz pijamalar, kafada saç bonesi, yak patisi gibi terlikler... sağda solda asılanlara şu halimi göstersen bin yıl dişiye temasa tövbe ederler.

itiraf ediyorum alt egom, ev halim çirkin lan!
  • bensiz eksik kalacak anket...
  • (bkz: çirkin sözlük)

iyi fikir aslında.
  • dış görünüş itibariyle hatun olanları fındık memeli ve esmerdir.

kafam kadar memeleri olup da ruhu çirkin olan bi grup var birde. bunlara kese kağıdı falan da kar etmez.

s.kmeyeceksin ki böylesini nesli tükensin. valla !
  • bu genelleme altında gruplanabilecek dişilerin davranış mekanizması, genelde götü başı sivilceli, bıyıklı (hatta bazen sakallı), aşırı kilolu, suratı son derece sevimsiz, hatta ve hatta erkek bok sineğinin bile yanaşmayacağı o sıfatı asla açığa çıkarmayan, son derece fransız, son derece entel kuntel, son derece yavşak bir üslupta entry giren bayan arkadaşlardır.

erkek mensuplardan bahsetmeye gerek yok. bu entryi okurken zaten "bak hele lan bak amına kodumun çirkini" demektesinizdir.
  • şişe dibi gözlüklerim ve yüzümü mars yüzeyine çeviren dağ, tepe, krater şekilleriyle sivilcelerim ile ilk sıralarına oynadığım yazarlar..
    bana terslik yapmayın, gece vakti karanlıkta -birde saçlarımı açıp- dibinizde "naaaber" dersem 3 gün altınıza işersiniz..