şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • edit: zirve şeysi açıldı. gelecekler belirtsin oradan zaman ve mekan seçelim

tek üst edit: mesaj atmadan önce lütfen entry altındaki ek açıklamaları okuyun, rica ediyorum sizden :)
    mesajları kapatmadım. kapatınca mesaj atanlara cevap atılamıyor.

entry
    çirkin bütün yazarların davetli olduğu zirvedir.
    tahmin edileceği üzere tek şart çirkin olmak.
    çirkinlerin de yakışıklı, güzel insanların haklarına sahip olduğunu bu zirve sayesinde hatırlatalım.
    bakın adaletsizlik daha en başta başlıyor
    güzel: kadına deniyor
    yakışıklı: erkeğe deniyor
    çirkin?: alayımıza deniyor. kadın, erkek, lezo, gay vs...
    onların ünvanları bile ayrı lan.
    bizler çirkinsek cinsiyetimizin bile bir önemi kalmıyor artık allah belanızı versin bu nasıl ayrımcılıktır, ötekileştirmektir.
    birde üstüne hem çirkin hem fakirse ki ben bu gruptanım sıçtığımızın resmidir. doğarken belamızla doğmuşuz resmen.
    bu zirveyle sesimizi duyuralım artık.

ek olarak çirkin hakları diye bir örgüt kuralım diyorum ben. bakın bir dernek, vakıf falan değil direk örgüt diyorum. haklarımızı da söke söke alalım.
    iyice sıyırdım artık. `:/`

not: listeyi buradan yazmamaya karar verdim. sebebi ise çok talep var ve bazı yazarlar/çaylaklar nicklerinin gizli kalmasını istiyorlar.
    mesajlara yetişemiyorum. ayrı ayrı liste tutmam gerek. bu yazıyı okuyan her çirkin davetlidir :)

edit: bir zirvemiz olacak fakat onunla bile daşak geçiyorlar lan. çirkinin çirkinden başka dostu olmazmış bir kere daha anladım :/

*sayı belli olduktan sonra yer ve zaman belli olacak.
    *yer şimdilik istanbul, izmir ve ankara çoğunluk ama duruma göre bakacağız.
    *istanbul çok kalabalık olacak gibi. mesaj kutum patladı.
    *mekan olarak açık hava düşünebiliriz. istanbul için moda sahil olabilir.
    sosyal medya hesaplarınızdan da paylaşın ki medya organlarına kadar gitsin olay. çirkiniz bari ünlü olalım. bizim ruhumuz çirkin değil tipimiz çirkin.
    not2: organizasyonun izmir ayağı sorumlusu aglama melis nickli arkadaştır. bütün zirveler paralel yapılacaktır.
  • (bkz: önce güldüm sonra bastım eksiyi)

edit; ben niye zorla geliyorum lan.* tamam biraz çirkinim ama henüz bununla yüzleşmeye hazır değilim. annem beni hala yakışıklı oğlum diye seviyo.

edit2; bak bulutcuğum iki şartım var; ilki zirvenin istanbulda olması, ikincisi kadın ve erkek katılımcı oranının maksimum 40/60 olması. bu şartları sağla söz gelicem.
  • önce güldüm sonra verdim şukunu, katılacağım tek zirve.... sosyal medya hesaplarımdan paylaştım herkes gitmelisin diye feryat figan destekledi, kafam karıştı ama finalde mutlu oldum, zalim simetrik güzellikse yarınlar biz çirkinlerindir, titre oligark güzellik çirkinler cephesi geliyor!
  • ibret almak, şükretmek için katılacağım zirve.
  • paçalı don ve beyaz atletim ile katılacağım zirve.
  • ulan ben kendimden emin değilim. gelirsem sen yakışıklısın diyerek kapıdan kovmak yok ha.
  • fakir, keko, ezik, zavallı, luzır, çirkin, amele sümüğü varlığımla nihayet yıldızlaşacağım bir sözlük zirvesi.

yalnız, tek akbil basarak gelip gidebileceğim bir mesafede olursa iyi olur. yürüyerek gelip gidebilececeğim (8-10 km) bir mesafe olursa daha da memnun kalırım.

fakir sözlük erkeği seven kızlar, sizi de tanışmaya beklerim. yalnız, çaylar sizden. hesap ödemem. ona göre.
  • sonunda kendimi ait hissedebileceğim bir oluşum.
  • şerrefffsizim benim aklıma gelmişti. açılın partinin kraliçesi geldi.
  • gerçeklesir ise sözlügün büyük cogunlugunun bir araya gelecegi bulusma olacaktir.