şükela:  tümü | bugün
  • organizatörlerle sorun yaşamışlar.

sonra türkiye'ye niye gelmiyorlar?
  • sapına kadar haklı bir el koyma.

parayı cebe indir sonra ben gelmiyom. hassiktir ordan.

ellerine sağlık
  • akıllara raymştayn grubunu getirmiştir

bakınız
  • eğer parayı cukka ettikleri doğru ise çok normal ve her ülkede olabilecek bir tedbirdir...

çözüm kolay ödeyin parayı alın çokomelleri...
  • ulkeye sovmek icin geldim, gerizekali sirke soverek geri donuyorum. cunku tamamen hakli bir el koyma, umarim faizle birlitke parayi almadan bir cekirdek geri vermezler.

ozet: ibnetorlar parayi pesin aliyorlar, darbe bahane edip gosteriye gelmiyorlar, tamam olabilir, ama yuzsuz gibi parayi da iade etmeyecegiz diyorlar. sonra ne akla hizmetse tekrar turkiyeye geliyorlar baska gosteri icin.

zaten cok pahali olduklarindan kildim kendilerine, kanadada yanibasimda gitmemistim. surundurun paragozleri. eheh
  • haklı harekettir. milletin parasını al yok sonra iptal et. eşşek gibi ödeyeceksiniz o parayı antalyalılar kan alır valla totonuzdan..
  • hepsini okudum
    palyalçolar haksız

şirket sonuna kadar haklı
    lakin ortada iki durum var
    el koyulan malların değeri 2.25 milyon euro eder mi
    bunlar gösteri yapamayacağı için istanbulda bunları kiralayan 2. bir şirket bunlara para ödedi mi.
    eğer ödedi ise adamlar 4.5 milyon euro ile değil 14 kamyon 40 kamyon yeni malzeme alır

bu arada 2 günlük gösteri için 2.25 milyon euro ödeyen şirket devlete ne kadar vergi veriyor. merak etmiyor değilim
  • eeey cirque du soleil, ya sen kimsin ya? kimin 2.5 milyon avrosuna konuyosunuz olum siz? siz bizim kiratimizda degilsiniz, kalitemizde degilsiniz,siz hayirdir ya?

once bir kendine bakacaksin, sen kim, bizim paramiza konmak kim?

hadi git al mallarini simdi ipsala'dan bakalim alabiliyor musun?

halkin iradesi adama "dur" der.
  • şirket sözlüğe gelip şikayet başlığı açsaymış gürses opel rezaleti 'ni geçip zirveye oynarmış, o derece