şükela:  tümü | bugün
  • kalabalık tuvaletlerde elini yıkamadığını kimse görmesin diye tuvaletten en son çıkmayı göze alan erkektir.
  • çoklar.

düşündüğünüzden çoklar.
  • kolonya tedavisi uyguluyordur. umumi tuvalet kapı ve muslukları bakteri yuvası olduğu için kapıyı da dirseği ile açıyordur.

not:kendimden biliyorum.
  • eldeki normal bakteri miktarı: 10

pipideki bakteri miktarı: 5

musluktaki ve kapı kolundaki bakteri miktarı: 100bin milyon

sabah duşumu almışım. kasıklarım mis gibi kokuyor. ellerim sikimden daha kirli vaziyette tuvalete giriyorum. ellerimden pipim kirleniyor. pipimden ellerim değil. çıkarken ellerimi yıkasam, lavabodaki ve musluktaki mikroplar elime bulaşacak, daha kirli bir şekilde çıkacağım. ellerim tam kurumadığı için de bakteriler iyice üreyecek...

erkeklerin çoğu toplum baskısıyla ellerini bi suya tutup çıkıyorlar. ne oldu temiz mi oldu şimdi eller?
  • pisuvar yerin eline avucuna ya da yan panelde çişini yapan kişiye işiyorsa elini kesinlikle yıkaması gereken erkektir..
  • dokunmadan işediklerini ve bu yüzden ellerinin kirlenmediğine inanırlar.
    sorsan donu da ayda bir değişiyordur bu titiz hemcinsim.
  • şahsen çişi yapmadan önce elimi yıkarım. kıymetlimi kirli elle tutacak halim yok. işim bittikten sonra basar çıkarım tuvaletten.
  • çiş yaptığım tuvaletin ceşmesinden çükümün daha temiz oldugunu düşünüyorum.
  • baya baya yıkamamak için ısrarcı olup buna satırlar dolusu yazı yazan varmış ya. musluğu açacarken de bulaşacakmış ısısıs sen sensörlüde de yıkamıyon pis herif kimi kandıracaksın?
  • pisuardan sıçrama efektiyle yüzlerine bile bakteri bulaştığından habersiz "ama benim cınım pipim timiz" diye geziyor.

tanım: pis herif