*

1. 2011 yılına damgasını vuran pepee şarkısı;

çişimiz tuvalette
    kakamız tuvalette
    artık kimse yapmıycak
    altındaki beze

bezleri attık
    kilotlar giydik
    artık hepimizde
    tuvaleti öğrendik

bokumuz tuvalette
  2. öyle bir dile dolanıyor ki namıssız şarkı, ne karizma kaldı ne sosyal hayal.çişimiz tuvaletteee,kakamız tuvaletteee diye gezinince ne çalışanın müdürün ciddiye alıyor, ne ağız tadıyla yazabiliyon yağuşuklulara.müdür bu işi acil halletmeliyiz diyor mesela ben içimden "artık kimse yapmayacak poposundaki bezeee" diyorum.nelerden hoşlanırsın diyo mesela yağuşuklu ben "bezleri attıııkkk,kilotlar giydiiiik" diyorum.mağdurum pepee reyiz,hayatım skildi çok afedersin.acilen insan sevdiğini hiç üzer mi minvalinde ortamlarda daha fazla gideri olan bir hit bekliyoruz..
    duşta çok şahane gidiyor ama,adeta bir duş bestesi. tüm günün bastırılmışlığıyla bağıra bağıra söylenmelik.
  3. acaip dile dolanan, ezbere bilinen ancak kafa karışıkken saçmalama sebebi olan şarkıdır...özellikle şarkının ikinci kısmında yaşadığım kaos:

dış ses:
    bezleri attık
    yoğurtlar yedik (iç ses: ya çişin kakanın yanına yoğurt ne alaka)
    artık hepimiz de
    okumayı öğrendik (iç ses: tek şarkıyla bir kaç mesaj verip kotaralım demişler herhal)

bi dakka ya ne söyledim ki şimdi ben bu şarkı böyle değildi...
  4. "pepee akıllı olsun, akıllı."

bebek bezi üreticileri
  5. yanlış anlaşılabilecek bişi bu. doğrusu, ''çişimizi tuvalete'' olmalıydı. ''çişim tuvaletteymiş aney gidem de alıverem'' demesin çocuk sonra. mazallah.
  6. işyerinde tuvalete giderken bu şarkıyı söylüyorum. koskoca kazığım evet ama beyin anaokulu terk asdfgfgdfsd

çok dile dolanıyo ama namızsız. nezdimde 2 ekmek aldım'ın tahtını salladı. en sevdiğim pepe şarkısı oldu. haydi hep beraber:

http://www.youtube.com/watch?v=5rsyjiz0hbw

çişimiz tuvalette hakkında bilgi verin