şükela:  tümü | bugün
 • gun 15 temmuz muhtemelen gece yarisina yakin, ulke yikiliyor, darbe girisimi var ve ulkenin onemli kanallarindan birisinde calisan hande firat aydin dogan'i ariyor. cumhurbaskaninin yanindakiler hande firata ulasmis ve cnn turke baglanmak istiyorlar, hande firat da aydin dogan'dan izin aliyor.

  aydin dogan'da hande firat'a izin verip, citcitinla sana istedigin yerde dugununu yapacagim diyor. (arka planda gulusmeler) https://twitter.com/…gbey/status/798557386822844416

  meclis bombalaniyor, gaza gelmis halk kendini tanklarin onune atiyor, oteki tarafta ne oldugundan habersiz erler operasyon denilerek sokaga gonderiliyor. birileri dugun, evlilik konusup gulusuyor. hayat ne garip.
 • birader kafaniz mi güzel sizin? o yayın olmasaydı su an belki de cunta günlerinde kapımızı subay çalacak mi diye bekliyorduk

  o yayın sayesinde ulaştı cumhurbaşkanı halka. o yayın sayesinde su an bu günleri görebiliyor belki de.

  şimdi gelmişler "millet orda ölürken bunların düğün dernek konuşması ne garip" falan diyerek itibarsızlaştırmaya çalışıyorlar.

  ulan o saate kadar kimse neler döndüğünü, kimlerin öldüğünü, kimlerin ne mücadele verdiğini bilmiyordu. hatta rte'nin cagrisindan sonra başladı çoğu ölümler.

  adam sen böyle bir günde, böyle zor bir işi yap, düğünün de derneğinde benden demiş. hepimiz hayatımızın kritik anlarında böyle sözler vermisizdir.

  sapla samanı karıştırmayın yeter artık, can sıkmaya basladiniz.
 • damadı bitiren söz olmuştur. koskoca adama bundan sonra çıt çıt diyecekler.
 • zihni ve bedeni yorulmuş yaşlı bir amcanın önceden ayarlanmış bir mizanseni ağızdan kaçırış cümlesi.
 • sanırım çıtçıt şöyle biridir: https://i.ytimg.com/vi/bp9wldwu1mg/hqdefault.jpg

  (bkz: hande çıtçıtoğlu)