• esekherifin en sevdigi banka.. vaktiyle cok para odedi, bakti sevdi, icinden kuranin annesine babasina saygilarini iletti..
  • rus hackerlar yüzünden 1.5 milyon dolarini kaybeden banka
  • diger bankalar gibi her kose basinda olmadigi icin kredi karti odemelerini yapmasi zor olan banka.
  • hackerlar tarafindan soyula soyula tavuga donen banka
  • genclere kredi karti(gercek, yani university card zart card degil harbi visa) veren banka.
  • dunyanin en buyuk bankalarindan biri ama amerikada 5 sehirde bulunuyo.philadelphiada yok misal.philadelphiada olmayan bankayi ben ne yapayim.
  • gun asiri faiz oranlarini asagi yukari saga sola her yone zirt pirt degistirerek yerkurenin en oynak ve kiritkan bankasi olma unvanini hak eden banka..
  • acaip geçirgen bir kuruluş.
  • 3 gun boyunca beni pariste singapurda olan bir arıza yuzunden bes parasız bırakan(1. gun kabul etmediler boyle bir arızayı kartimla ilgili bir problem oldugunu iddia ettiler, 2. gun buldular arizayi, ya da bana oyle soylediler, paristeki citibank subesinden para cekebilecegimi soylediler ama yine yanildilar, 3. gun cozduler sonunda), kartı alırken anlamsiz bir sekilde amerikan vatandasimisiniz diye soran eglenceli bir o kadar da macerayi seven ve musterilerine de bu duyguyu asilamaya calisan banka.

edit: eskiden buralar dutluktu da sonradan gotumuze girebilir dediler, editle dediler. bende editledim. yukarda gordugunuz eser yazarin gotume girer kaygisiyla editledigi nadide bir entrisidir. (bkz: sanat icin sanat).
  • mu$terilerinin dogum gunlerini hic unutmayan, cicekli gullu kart yollayan banka.
hesabın var mı? giriş yap