şükela:  tümü | bugün
  • taze kuruyemişleri ile ankara samsun yolunda ( kırıkkale) mola vermeye sebep işletme.
  • çitlekçi:
    kırıkkale fabrika satış mağazası
    kırıkkale ankara karayolu
    7. km kırıkkale
    tel:(0318) 666 26 66
    kayseri yolculuğu sonucu ankaraya yaklaşmış iken mola için durup birazcık kuruyemiş ve cevizli, fındıklı,antep fıstıklı atom cezerye aldım almaz olsaydım cevizli fındıklıyı yedim afiyetle sıra cevizliye geldiginde küt diye bir ses agız içerisinde ve diş kırığıyla birlikte o atomun içerisine (unuttukları demiyorum) koydukları cevizin kocaman kabuğu ile birlikte dişim kırıldı bunu imal eden imal edipte satan satmadan önce kontrolünü sağlamayan personelin de neye inanıyorsa cezasını o versin benim gibi orjinal dişini kaybetmek istemeyen arkadaşlara tafsiye böyle kontrolünü sağlamayan direk müşteriye satan dandik markalardan uzak durun.

resim
    resim
  • ortada satılan çerezlerden ne kadar zarar ettilerse, banko arkasına taşımışlar.

düşünsene her geçen üç beş tane ağzına atıyor. gün boyu kimbilir kaç kilo çerez telef oluyordu. haha.

iyi yapmışlar. beleşçileri hiç sevmem.
  • görüntülerinin bile insanın şeker komasına girmesine neden olabilecek lezzetli tatlılara sahip yemişçi.

fiyatları da uygun geldi bana. ki zaten tatlar keskin olduğu için küçük porsiyonlar yetiyor.
  • yol yorgunluğumu gidermek için uğradığım mekan. millet sıraya girmiş kilo kilo çekirdek alıyordu bende tuzsuz dakota aldım 2 kilo. aman allahım çocukluğumdan hatırladığım o lezzet. herkeze tavsiye ederim.
  • şu anda bi çekirdek için bana entry girdiriyor. çok leziz lan bunlar. bırakamıyorum.
  • kırmızı paketli tadım çekirdekleri tek tercihim.
  • istanbul yolu şubesine ilk kez uğradım. müthiş bir kalabalık ve izdiham vardı. insanlar çılgın gibi kuruyemiş alıyor(ankara nüfusu 5.5 milyon seneye tekrar bakmak lazım). fiyatlar uygun, personel ilgili, kuruyemişler taze. güzel bir yer olmuş.
  • ankara'nın alışveriş olarak neredeyse stratejik tüm noktalarına ( konya yolu + eskişehir yolu + istanbul yolu ) şube açan şirket.

eskişehir yolundaki şubesi evimin yolu üstünde olduğu için sık sık uğradığım bir şube. ürün çeşitliliği ve tazeliği ile şimdiden kuruyemiş alışverişi konusunda ilk tercihim oldu.
  • hesaplı değildir.

ayrıca ürünlere seri zam yapmaktadırlar şu sıralar. misal ayçekirdeğini yanılmıyorsam 1-1,5 ay kadar önce 16 liradan satarlarken, bir anda 18'e, ardından da 20 liraya çıkarmışlar. piyasada da ortalama 20 lira zaten.