şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kuruyemis firmasi peyman tarafindan uretilen cekirdek markasi. klasik, tuzsuz, daha tuzlu ve taco soslu gibi cesitleri bulunmakta.
  • reklamları izlenebilir düzeyde sempatik olmu$..ersin sağolsun..
  • reklamlarında oyuncuların yedikleri çekirdek-çiğdemlerin kabuklarını ağızlarından yere tükürmeleri çok fena sinirime dokunmakta. zaten insanımız elinden, ağzından çıkan her şeyi oraya buraya atmaya meraklı, bari kör göze parmak sokmayın.
  • "muhabbete kitliyo" sloganıyla sunduğu reklamları, ilk izlemede güldürüp sonrakilerde baymaktadır.
  • çocuğuyla buluşan adam temalı reklamıyla gülümseten, cast away temalı olanıyla da yaran sempatik çekirdek markası. wilson'ı da unutmamışlar.
  • çekirdek söz konusu olduğunda gurme sayılabilecek eşimin, daha reklamları çıkmadan denediği ve bana market market arattığı çekirdek markasıdır. mavi paketteki daha fazla tuzlu sloganıyla satılanı şiddetle tavsiye edilir.
  • ekmeğinde gözüm yok da, çitliyo keşke "eeee.."li reklamlarında ersin korkut'un yerine, ingilizce bildiği için başmüzakerecimiz olan egemen bağış'a rol verseymiş. neticede egemen bağış kreatif zekasını "çuval" güzellemesiyle ispat etmiş, ingilizce bilen bi insan;

-sonra puslar içinde bir silüet belirdi. görece bir uzunluğu, ezeli bir endamı, yaklaştıkça netleşen badem bıyıkları vardı
    +eeee?
    -chaney'e yaklaşıp; "ben hapis yatmış birisiyim, mahpusluğu iyi bilirim dick. analog göstergeleri olan pilli radyomun siirt'te çekmediği günler kelimeler avuttu gönlümü avluda" dedi.
    +eee?
    -"bizim çocukları esir almışını.. lan o değil de adın da ne biçimmiş, şimdi farkettim. dick ha? kjasdflmasdf" dedi.
    +eeeeeee?
  • "daha tuzlu" ay çekirdeği inanılmaz derecede lezzetli olup, bağımlılık yapmaktadır.
  • angelina jolie dudaklarına sahip olmak isteyen hanımlarımızın, taco'sunu mutlaka denemesi gereken çekirdek. deneyin... birinci paketin sonuna doğru inanılmaz değişimi siz de göreceksiniz...
  • ersin korkut'un markanın önüne geçmesi kuvvetle muhtemel reklama sahip olan çekirdek.